Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Istebna z nowym wicewójtem

Łukasz Małysz został nowym zastępcą wójta gminy Istebna. Dotychczas funkcję tę sprawował Ryszard Macura.

Nazwisko nowego wicewójta widnieje na jednej z podstron portalu gminy. Skontaktowaliśmy się istebniańskim magistratem, ten jednak odmawia komentarza. Poinformujemy Was, gdy otrzymamy informacje w tej sprawie. 

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-08-03 15:47:01
format: Boski Ryszard może idzie służyć pod Ziobrą, dobrze się sprawdził...
2021-08-03 16:20:11
GusGus: Może jakaś spółka skarbu państwa?
2021-08-03 17:29:30
pół_Sasina_z_Wiślicy: rządy PiS się kończą, kto może stara się upakować na jakąś posadę w państwowej firmie, na kontrakcie z dużą odprawą po spodziewanym rychłym zwolnieniu rzecz jasna - ja nie wiem, czy to przypadek RM, ale na pewno nie zrezygnował on z pełnego korytka w Istebnej sam, z powodu przemęczenia, ani nie pojedzie na Nowogrodzką odmawiać błagalnego różańca do Matki Boskiej Bokserskiej
2021-08-03 18:50:03
marianm74: Podobno Pan Ryszard Macura został nowym dyrektorem Wojewódzkiego Centrum Pediatrii na Kubalonce.
2021-08-03 19:46:06
GusGus: Tak na razie jest p.o. dyrektora. Ciekawe kto go mianował na to stanowisko? Czyli tak jak na górze tak i na dole za pisu jest tak samo. Jak jesteś z nimi to choćby Cię wywalili z jednego stanowiska to i tak dostaniesz zaraz inny stołek. A że nie masz z tą branżą nic wspólnego nie ma znaczenia. Będziesz wybitnym fachowcem na tym odcinku.
2021-08-03 21:13:22
święty_Patryk: kolejna kałuża
2021-08-04 05:56:28
sierżant_Niemyty_Wycior: ten tekst wiele tłumaczy: FB - Roman Giertych - strona oficjalna: = List do posła Kołakowskiego w związku z cennikiem posła = Gratulacje, gratulacje, gratulacje! Wszyscy Panu pewnie gratulują nowej, fajnej fuchy w Banku Gospodarstwa Krajowego, gdzie swą wiedzą na temat rolnictwa (jakże użyteczną w systemie bankowym!) będzie się Pan dzielił z prezesem tej instytucji. Ja jednak pogratuluję czegoś innego. Otóż dzięki Pana niezwykłej wędrówce, podczas której jeszcze kilka tygodni temu krytykował Pan tłuste koty w PiS, które zajmują stanowiska bez kompetencji, a dziś stał się Pan symbolem spasłego kota, który bierze pieniądze za nic, dowiedzieliśmy się ile kosztuje w Polsce poseł PiS. Dotychczas domyślano się tego, snuto różne spekulacje, a dzięki Pana postawie możemy wyliczyć koszt posła PiS prawie co do złotówki. Jako doradca prezesa BGK będzie Pan zarabiać ok. 30 tysięcy złotych, a jako poseł zarabiał Pan ok. 8 tysięcy złotych. Czyli różnica miesięczna wynosi 22 tysiące złotych. Ponieważ do końca kadencji zostało 26 miesięcy, to koszt posła PiS kształtuje się w okolicach 572 tysięcy złotych ( i z każdym miesiącem spada!). Czyli łączny koszt wszystkich posłów PiS wynosi obecnie ok. 132 132 000 złotych ( i co miesiąc spada). Czy jeżeli polskim przedsiębiorcom udałoby się zebrać taką kwotę, to poszlibyście sobie z Sejmu już teraz? Zapyta Pan nowych (starych) kolegów klubowych. = Roman Giertych = P.S. I niech Pan pamięta. Te pieniądze z BGK to pożyczka. Nowy zarząd po wyborach wyegzekwuje ją od Pana co do grosza. Z odsetkami.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: