Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Istebna wyróżniona przez Polską Organizację Turystyczną

Polska Organizacja Turystyczna zorganizowała konkurs pod hasłem "Czekamy na Was!". Wśród pięciu nagrodzonych podmiotów z całego kraju znalazła się gmina Istebna.

Konkurs polegał na nagraniu krótkiego, 30-sekundowego filmiku zachęcającego turystów do odwiedzin. - Bardzo spodobał się nam ten pomysł, a dzięki temu, że jesteśmy członkami Marek Turystycznych Śląsk Cieszyński i Beskidy postanowiliśmy, że weźmiemy w nim udział. Oczywiście od razu pomyślałam o zaangażowaniu naszych gestorów z branży turystycznej do udziału w filmie, bo ich najbardziej dotyka brak ruchu turystycznego. Mimo, iż filmik zakładał tylko 30 sekund i nagranie w konwencji amatorskiej to wszyscy bardzo się staraliśmy i wyszło to bardzo ciekawie i różnorodnie. Dziękuję Wszystkim, którzy zaangażowali się w powstanie filmiku - mówi Aneta Legierska, kierownik promocji przy Gminnym Ośrodku Kultury w Istebnej, cytowana przez stronę internetową gminy.

Nagrodą jest kampania promocyjna, ufundowana przez Polską Organizację Turystyczną, która będzie prowadzona za pośrednictwem jej mediów społecznościowych. Będą w niej wykorzystane nadesłane przez zwycięzców filmy.

Pozostałymi nagrodzonymi zostały Centrum Naukowo-Kulturalno-Rozrywkowe Hevenalium w Gdańsku, Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, Muzeum Mleka w Grajewie oraz Muzeum Wsi Kieleckiej, Park Etnograficzny w Tokarni.

KR/UG Istebna

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-05-11 20:45:57
krzysztof.nm: Polska Organizacja Turystyczna, agencja r z ą d o w a - i wszystko jasne, gratulacji nie będzie
2020-05-11 21:10:56
politykier: ... bo te, twoim zdaniem, należą się Kapłonowi z eksportu do Brukseli...
2020-05-11 22:48:27
jasper: A moze tak Istebna przeksztalcic w skansen jak Biskupin czy Kurpie. Turysci beda mogli ogladac nieskazone cywilizacja zycia gorali. Co do turystow proponuje stworzyc profil czlowieka akceptowanego przez Trojwies - wyznanie, kolor skory, wlosow. Czy tego juz kiedys nie bylo ? Historia lubi sie powtarzac.
2020-05-12 07:12:30
hanbes: dobry pomysł z tym skansenem! Wstęp zbierany na tacę, przewodnikiem wikary z Jaworzynki a zniżki za okazaniem comiesięcznych wpłat na toruńskiego tatusia. W razie pojawienia się tęczy na niebie wstęp wzbroniony!
2020-05-12 07:43:18
politykier: ... faktycznie, tak raczej nie znajdziesz swojej drugiej połówki...
2020-05-12 07:43:43
politykier: ... faktycznie, tam raczej nie znajdziesz swojej drugiej połówki...
2020-05-12 18:29:00
wyśmienity cwaniaczek: YHY ------ dudków brak a ksiundż juz nie pomoże bo trza pomóc ksiendzu ..... fajne frele ino za gróbe nogi mo i cyca brak :) A TAKIE "koryto" TO MOŻE SKUSIĆ JEDYNIE "ciula z familoka ze katowic nebo rydłótów "
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: