Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Istebna: Matka 4-letniej dziewczynki przyznała się do zabójstwa

29-letnia mieszkanka Istebnej, matka zmarłej wczoraj 4-letniej dziewczynki została oskarżona przez prokuraturę o zabójstwo. Kobieta przyznała się do zarzucanego czynu, odmówiła jednak składania wyjaśnień.

Jak informuje rzecznik prasowy KPP w Cieszynie, mł. asp. Rafał Domagała, Prokurator prowadzący śledztwo w sprawie śmierci 4-letniej dziewczynki z Istebnej przedstawił zatrzymanej wczoraj (28.04.11) matce dziecka zarzuty.

Niestety, potwierdziły się wcześniejsze informacje o tym, ze dziewczynka została uduszona: - Śledczy badający sprawę ustalili wstępnie, że dziecko zmarło prawdopodobnie na skutek uduszenia. Jeszcze wczoraj policjanci zatrzymali w tej sprawie osobę - to matka dziecka, 29-letnia mieszkanka Istebnej - informuje mł. asp. Rafał Domagała: - Dzisiaj Prokurator prowadzący śledztwo na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawił jej zarzut zabójstwa, do którego podejrzana się przyznała, odmawiając składania wyjaśnień. Prokurator skierował do Sądu wniosek o tymczasowy areszt. O jej dalszym losie zadecyduje Sąd.
 

Pisaliśmy: Morderstwo dziecka?

Istebna: To rodzinna tragedia

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: