Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Istebna: będzie remont drogi do Jasnowic

Jak poinformowała Łucja Michałek, do końca roku ma zostać przeprowadzony remont fragmentu drogi wojewódzkiej od ronda do byłego przejścia granicznego w Jasnowicach.

Łączny koszt położenia nowej nawierzchni wyniesie 2,2 mln zł. - Dzięki dobrej współpracy Wójta, zastępcy Wójta oraz radnych z Klubu Prawa i Sprawiedliwości z samorządem Sejmiku Śląskiego możemy obserwować dobre i skuteczne działania na terenie naszej gminy. Jest to przykład dobrej współpracy przedstawicieli samorządów z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, m. in. z Przewodniczącym Janem Kawulokiem - skomentowała decyzję o remoncie Łucja Michałek.

KR/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-09-09 11:32:03
M53: "Dzięki dobrej współpracy Wójta, zastępcy Wójta oraz radnych z Klubu Prawa i Sprawiedliwości z samorządem Sejmiku Śląskiego możemy obserwować dobre i skuteczne działania na terenie naszej gminy. Jest to przykład dobrej współpracy przedstawicieli samorządów z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, m. in. z Przewodniczącym Janem Kawulokiem - skomentowała decyzję o remoncie Łucja Michałek." Pani wójt pisze o dobrej współpracy ze sobą. I ani słowa o całej Radzie Gminy, tylko o pisuarach. To się nazywa bezczelne zakłamanie. Pani wójt pogratulować dobrego samopoczucia, a Radzie Gminy radzę dobrze przyjrzeć się pracy pani wójt i jej zastępcy.
2019-09-09 14:42:17
krzysztof.mm: chamowatość i bezwstyd tej władzy jest gołym okiem widoczna na każdym szczeblu - ale w Istebnej od nich aż kipi
2019-09-09 19:29:36
donekT: krzysztof-Q, Może raczej "NIEUZBROJONYM OKIEM", a "goła" w sensie pozbawiona argumentów jest jak najbardziej Twoja krzysztof-Q ociekająca NIENAWIŚCIĄ wypowiedź, zresztą jak zwykle. Jak można zauważyć, poczucie wstydu Ty krzysztof-Q straciłeś już dawno, o ile w ogóle kiedykolwiek posiadałeś.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: