Inauguracja z wysokiego C!

Podopieczni Bartłomieja Chmiela nie mogli sobie wymarzyć lepszego rozpoczęcia sezonu w ramach I ligi śląskiej. Siatkarze Talent Sferawent Cieszyn odnieśli pewne zwycięstwo w pierwszym meczu.

Siatkarze znad Olzy mieli rozpocząć zmagania w I lidze śląskiej już przed tygodniem, ale ich spotkanie z Włókniarzem Bielsko-Biała zostało przełożone. Dlatego podopieczni Bartłomieja Chmiela zainaugurowali sezon w niedzielne popołudnie, goszcząc Olimpię Włodowice.

Zawodnicy Talent Sferawent Cieszyn nie mogli sobie wymarzyć lepszego rozpoczęcia rywalizacji w I lidze śląskiej, ponieważ w niedzielne popołudnie nie stracili nawet seta. Gospodarze dwukrotnie wygrali 25:16, a w trzecim secie zwyciężyli 25:20, dzięki czemu zainkasowali komplet punktów.