Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Inauguracja sezonu w biegach narciarskich na Kubalonce

W minioną sobotę na trasach biegowych C.O.S. na Kubalonce rozegrano zawody w biegach narciarskich o "Puchar Burmistrza Miasta Wisły".
W siedmiu rozegranych konkurencjach nasi zawodnicy stawali dwukrotnie na najwyższym stopniu podium, a byli to zawodnicy NKS-u Trójwieś Beskidzka Arkadiusz Małyjurek w kategorii Open oraz Mariusz Michałek wśród juniorów młodszych.
Ponadto w swoich biegach zwyciężyli Joanna Gulbierz (LKS Klimczok Bystra), Martina Stonavská, Magdalena Kluz (obie TJ Dolní Lomná), Maciej Staręga (UKS Rawa Siedlce) oraz Jakub Kyrych (TJ Dolní Lomná).

Kategoria Open - dystans 5,5 stylem dowolnym
1. Joanna Gulbierz (LKS Klimczok Bystra) - 19.10,0
2. Weronika Kubalok (NKS Trójwieś Beskidzka) - 19.37,6
3. Karolina Krężelok (NKS Trójwieś Beskidzka) - 20.02,1
4. Daria Śliwka (KS Wisła Ustronianka) - 21.17,2
5. Katarzyna Pająk (KS Wisła Ustronianka) - 23.24,5


Młodziczki (rocznik 1989-90) - dystans 3,5 km stylem dowolnym
1. Martina Stonavská (TJ Dolní Lomná) - 12.02,0
2. Beata Szymańczak (LKS Klimczok Bystra) - 12.31,8
3. Agnieszka Zawada (UKS Gimnazjum Istebna) - 12.38,5
4. Dorota Adamiková (TJ TŽ Třinec) - 12.54,6
5. Magda Ligocka (UKS Gimnazjum Istebna) - 13.08,4
6. Izabela Hutyra (UKS Rajcza) - 19.59,3

Nadzieje Beskidzkie (rocznik 1991 i młodsze) - dystans 2,5 stylem dowolnym
1. Magdalena Kluz (TJ Dolní Lomná) - 10.19,9
2. Nina Grzebisz (UKS Rawa Siedlce) - 10.24,7
3. Dominika Hulawy (MKS Istebna / SP-1 Istebna) - 11.37,0
4. Elżbieta Kilian (MKS Istebna / SP-1 Istebna) - 11.49,0
5. Teresa Haratyk (MKS Istebna / SP-1 Istebna) - 13.08,9
6. Kinga Łacek (MKS Istebna / SP-1 Istebna) - 14.21,1



Kategoria Open - dystans 7,5 km stylem dowolnym
1. Arkadiusz Małyjurek (NKS Trójwieś Beskidzka) - 20.44,7
2. Paweł Fundanicz (AZS AWF Katowice) - 21.03,0
3. Piotr Śliwka (AZS AWF Katowice) - 21.27,5
4. Kamil Fundanicz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) - 21.30,0
5. Piotr Bryja (AZS AWF Katowice) - 21.56,7
6. Piotr Pilch (KS Wisła Ustronianka) - 24.37,9
7. Wojciech Cieślar (KS Wisła Ustronianka) - 24.52,1
Sławomir Hankus (LKS Klimczok Bystra) - nie ukończył

Juniorzy Młodsi (rocznik 1987-88) - dystans 7,5 km stylem dowolnym
1. Mariusz Michałek (NKS Trójwieś Beskidzka) - 21.09,3
2. Sławomir Jałowiczor (NKS Trójwieś Beskidzka) - 21.20,0
3. Sławomir Dziedzic (NKS Trójwieś Beskidzka) - 22.09,9
4. Adrian Biernat (NKS Trójwieś Beskidzka) - 23.22,6
5. Adam Gała (KS Wisła Ustronianka) - 23.49,1
6. Tomasz Cieślar (KS Wisła Ustronianka) - 24.33,8
7. Przemysław Stebel (KS Wisła Ustronianka) - 29.03,9

8. Robert Dziurkiewicz (SS-R LZS Sokół Szczyrk) - 30.20,6
Kazimierz Florek (KS Wisła Ustronianka) - dyskwalifikacja

Młodzicy (rocznik 1989-90) - dystans 3,5 km stylem dowolnym
1. Maciej Staręga (UKS Rawa Siedlce) - 10.13,2
2. Tomasz Sikora (UKS Gimnazjum Istebna) - 10.15,7
3. Sebastian Gazurek (UKS Gimnazjum Istebna) - 10.19,2

4. Krzysztof Stec (LKS Klimczok Bystra) - 10.31,4
5. Filip Heczko (TJ TŽ Třinec) - 11.01,0
6. Robin Sikora (TJ Dolní Lomná) - 11.03,0
7. Artur Broda (KS Wisła Ustronianka) - 12.08,8
8. Jarosław Poloczek (KS Wisła Ustronianka) - 12.35,5

9. Michal Szotkowski (TJ TŽ Třinec) - 12.44,8
10. Dariusz Podżorny (KS Wisła Ustronianka) - 15.15,4
11. Michał Barabach (KS Wisła Ustronianka) - 17.06,5


Nadzieje Beskidzkie (rocznik 1991 i młodsi) - dystans 2,5 km stylem dowolnym
1. Jakub Kyrych (TJ Dolní Lomná) - 9.04,4
2. Petr Gorzolka (TJ TŽ Třinec) - 9.14,1
3. Marcin Wolny (MKS Istebna / SP-1 Istebna) - 9.19,5
4. Paweł Słowiok (KS Wisła Ustronianka) - 9.30,6
5. Mateusz Cieślar (KS Wisła Ustronianka) - 9.34,4
6. Rafał Bap (UKS Gimnazjum Istebna) - 10.05,6

7. Jarosław Kręcichwost (UKS Rajcza) - 10.10,8
8. Jan Wawrzacz (UKS Gimnazjum Istebna) - 10.18,3
9. Paweł Klisz (LKS Klimczok Bystra) - 10.26,6
10. Dawid Michałek (MKS Istebna / SP-1 Istebna) - 10.40,8
11. Bartłomiej Haratyk (UKS Gimnazjum Istebna) - 10.49,4
12. Oto Svider (TJ TŽ Třinec) - 11.01,7
13. Rafał Matuszny (KS Wisła Ustronianka) - 11.33,5
14. Piotr Salachna (UKS Rajcza) - 11.37,9
15. Mateusz Kukuczka (KS Wisła Ustronianka) - 11.52,5
16. Patryk Polok (MKS Istebna / SP-1 Istebna) - 12.00,4
17. Wojciech Juroszek (MKS Istebna / SP-1 Istebna) - 12.08,4
18. Konrad Gazurek (MKS Istebna / SP-1 Istebna) - 12.09,5
19. Robert Motyka (MKS Istebna / SP-1 Istebna) - 12.11,9
20. Seriusz Porębski (MKS Istebna / SP-1 Istebna) - 12.12,9

21. Janusz Pasterka (UKS Gimnazjum Istebna) - 12.14,1
22. Adrian Bap (MKS Istebna / SP-1 Istebna) - 12.42,2
23. Bolesław Marekwica (MKS Istebna / SP-1 Istebna) - 13.09,6
24. Dawid Macura (LKS Olimpia Goleszów) - 13.10,2
25. Krzysztof Kukuczka (MKS Istebna / SP-1 Istebna) - 13.49,0
26. Aleksander Cieślar (KS Wisła Ustronianka) - 13.58,4

27. Artur Śleziak (UKS Rajcza) - 14.51,2
28. Adrian Porębski (UKS Rajcza) - 14.52,3
29. Dariusz Misiarz (UKS Rajcza) - 15.19,2
źródło: olza.pl
dodał: AK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: