Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Iluzja w "Prażakówce" (konkurs)

22 lutego 2019 roku o godzinie 18:00 w Miejskim Domu Kultury ''Prażakówka'' w Ustroniu wystąpi duet muzyczno-iluzjonistyczny "Transition" prezentujący iluzję artystyczną w połączeniu z muzyką wykonywaną na żywo.

Transition to prawdopodobnie pierwszy taki duet na świecie - wyjątkowa kombinacja świata magii i muzyki oraz odpowiednia gra aktorska. Wszystko po to, aby wprowadzić widzów w tajemniczy, inny wymiar dostarczanej rozrywki.

Wystąpią - Adrian Mitoraj - iluzjonista i perkusista oraz Paul Stepien, multiinstrumentalista grający na flecie, EWI i fortepianie.
Artyści łączą swoje umiejętności, czarując publiczność spektakularnymi iluzjami i muzyką. Kim są twórcy show?

Paul Stepien to multiinstrumentalista, który wykonuję znane przeboje muzyki światowej, muzykę filmową, własne kompozycję oraz muzykę elektroniczną. Muzyk prezentuje swoje umiejętności gry na takich instrumentach jak: flet poprzeczny, flet piccolo, flet altowy, flet prosty, Ewi, fortepian. Ponadto artysta stosuję beatbox, który łączy z równoczesną grą na flecie. Dzięki zastosowaniu looper’a, Paul tworzy utwór w czasie rzeczywistym w pojedynkę, gdzie normalnie jest do tego potrzebny kilkuosobowy zespół. Natomiast Adrian Mitoraj to iluzjonista, który wprowadza publiczność w świat iluzji.

W czasie przedstawienia będzie można zobaczyć błyskawiczną zamianę sukienek asystentki, przenikanie przez ciało dziesięciu stalowych obręczy, liczne lewitacje, taniec jedwabnej chustki do znanych przebojów Michaela Jacksona, przenikanie ręki przez dużą szybę oraz wiele innych niepowtarzalnych iluzji. Show zarówno dla dorosłych, młodzieży jak i dzieci od lat 7.

Bilety do nabycia w kasie MDK ''Prażakówka'' w Ustroniu.

Uwaga Konkurs:

Dla pierwszych 2 czytelników, którzy odpowiedzą na pytanie: Dlaczego chcieliby wziąć udział w spektaklu jest przewidziana nagroda - bilet na show.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: