Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ile zarabiamy na Śląsku Cieszyńskim?

Każdy z nas chciałby zarabiać jak najwięcej, to normalne. Jednak wysokość płacy wygląda różnie w różnych regionach naszego kraju, dlatego chcemy państwa w naszej sondzie zapytać - w jakim przedziale kształtuje się państwa zarobek.

Co roku rozporządzeniem Rady Ministrów do końca września podawana jest wysokość tzw. płacy minimalnej. Obecnie obowiązujące rozporządzenie z dnia 13 września 2011 r. w sprawie wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę w 2012 r - od 1 stycznia 2012 wynosi ono dokładnie 1500 zł. Wynagrodzenie minimalne uzgadniane jest w ramach tzw. Komisji Trójstronnej do 15 lipca każdego roku, także już teraz wiemy, że w przyszłym roku najmniej zarabiający dostaną o 100 zł więcej.

Wedłgu informacji o cieszyńskim rynku pracy publikowanym przez Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie, na koniec czerwca stopa bezrobocia w Polsce wyniosła 12,6%, w województwie śląskim 10,5%, a w powiecie cieszyńskim 10,3%. Prognozowana stopa bezrobocia na koniec czerwca w powiecie cieszyńskim wynosi 10%.

Zachęcamy naszych czytelników do oddawania swoich głosów w naszej sondzie, zobaczmy jak kształtują się zarobki na Śląsku Cieszyńskim.

Zagłosuj w sondzie [KLIKNIJ>>>] 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: