Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

III rocznica utworzenia Partnerstwa EURES-T Beskydy

W marcu 2011 roku mija trzecia rocznica zatwierdzenia przez Komisję Europejską Partnerstwa EURES-T Beskydy, które stało się 22 partnerstwem transgranicznym w Unii Europejskiej na pograniczu polsko-czesko-słowackim. 

Partnerstwo EURES-T Beskydy tworzy 35 organizacji partnerskich z Polski, Czech i Słowacji,  w tym urzędy i ministerstwa pracy, związki zawodowe, organizacje pracodawców i instytucje szkoleniowe. 

Misją EURES-T Beskydy jest przekształcenie transgranicznej pracowniczej mobilności w naturalną część rynku pracy dla pracowników, pracodawców i ludzi poszukujących pracy. Głównym celem Eures-T Beskydy jest rozwój transgranicznego rynku pracy poprzez świadczenie usług na rzecz pracowników przygranicznych oraz pracodawców, zapewnienie i wymianę informacji na temat ofert pracy i dokumentów aplikacyjnych, warunków życia i pracy, ułatwianie pośrednictwa pracy, usuwanie przeszkód w mobilności pracowników w regionie transgranicznym oraz rozwój projektów mających na celu poprawę funkcjonowania rynku pracy w regionie trans granicznym.

EURES-T Beskydy łączy wszystkie podmioty (publiczne służby zatrudnienia oraz partnerów społecznych), które w znaczący sposób wpływają na rynek pracy. Partnerstwo umożliwia zatem oferowanie wszystkich usług rynku pracy, które związane są z zatrudnieniem.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne w ramach III Urodzin Partnerstwa w dniu 11 marca 2011r. w Oranżerii Zamku Cieszyn w godzinach 10.30-13.00.

Szczegółowe informacje:
Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Plac Wolności 6,
43-400 Cieszyn
tel. 33-851-49-91 wew. 143

 

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: