II Rodzinny Rajd Rowerowy Gminy Goleszów

Przelotne deszcze i niska temperatura nie odstraszyły rowerzystów. Którzy w sobotę 7 października wzięli udział w II Rodzinnym Rajd Rowerowy Gminy Goleszów. Uczestnicy w tym roku kierowali się zasadą ''nie ma złej pogody, są źle ubrani rowerzyści''.

W rajdzie wzięło udział ponad 30 osób. Byli to głównie mieszkańcy i sympatycy gminy Goleszów, przedstawiciele TKK PTTK „Ondraszek” Cieszyn, AGR Victoria Hażlach i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Godziszowa.

Jak informują organizatorzy trasa rajdu prowadziła spod Urzędu Gminy w Goleszowie przez Kozakowice, Bładnice, Kisielów i Ogrodzoną. Piętnastokilometrową pętlę wokół Góry Chełm rowerzyści pokonali w 1,5 godziny i punktualnie zameldowali się w OSP Godziszów, gdzie czekał na nich ciepły poczęstunek w postaci grilla i domowych ciast przygotowanych przez Panie z KGW z Godziszowa.

W podsumowaniu rajdu, wójt Gminy Goleszów Krzysztof Glajcar uhonorował pucharami: najmłodszego uczestnika rajdu Wiktora Foliaz (rocznik 2008), najliczniejszą rodzinę: Anetę, Adama i Agnieszkę Macha oraz seniora rajdu Jerzego Mrógałę. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe opaski odblaskowe z logo gminy i zestaw miodów z domowej pasieki.

Rajd zorganizowali wspólnymi siłami gmina Goleszów i PTTK „Ślimoki”. Ze strony gminy rajd koordynował Tomasz Lenkiewicz zaś komandorem rajdu był Marek Węglorz.

(red/mat.pras.)
źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją