Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Igrzyska bez alkoholu

Tych zawodników nie będzie musiała rozgrzewać herbatka z prądem. Podczas tych igrzysk, będzie z pewnością gorąco. Taka zabawa zapowiada się w Brennej, gdzie odbędą się Zimowe Igrzyska Abstynentów.

Slalom gigant, zajazd na byle czym, cross na jabłuszkach, konkurs rzeźby śniegowej i rzut śnieżką do celu. Z tymi konkurencjami będą musieli się zmierzyć uczestnicy Zimowych Igrzysk Abstynentów. Zawody rozgrywane będą w ośrodku Stary Groń w Brennej. 

Zawody rozpoczną się 19 lutego o godz. 9.00 Mszą Świętą w kościele w Brennej Centrum. Potem zawodnicy udadzą się na stok, aby tam zmierzyć się z przygotowanymi zadaniami. Zapisy poszczególnych zawodników przyjmowane będą w Biurze Zawodów przy stoku narciarskim od godz. 8.00-11.00. Opłata startowa 15 zł pobierana jest tylko od dorosłych zawodników, startujących w konkurencji slalom gigant.

Organizatorem imprezy jest Katolickie Towarzystwo Kulturalne Bielsko-Biała Grupy “AA” Bielsko-Biała. Zawody odbywają się pod patronatem ks. Biskupa Tadeusza Rakoczego, Diecezjalnego Duszpasterza d/s trzeźwości Ks. Prałata Władysława Zązla oraz Wójta Gminy Brenna.

KOD

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: