I Wojewódzkie Mistrzostwa Policjantów w Kolarstwie Górskim.

W sobotę na terenie amfiteatru w Brennej Centrum odbyły się I Wojewódzkie Mistrzostwa Policjantów w Kolarstwie Górskim. Trasa biegła przez stok góry Malina i na wałach nad rzeką Brennicą. Mężczyźni powyżej 40 lat mieli do przejechania trasę dł. 7 km. W tej kategorii najlepszym okazał się Janusz Kołder, z KPP Cieszyn, drugi był Mieczysław Szeliga, również z KPP Cieszyn, na trzecim miejscu uplasował się Grzegorz Hernik z KWP Katowice.  W kategorii do 40 lat, zawodnicy mieli do pokonania 14 km. Na trasę wystartowało 34 zawodników. Najszybciej tą trudną trasę przejechał Łukasz Rycombel, który o ponad 5 minut wyprzedził Arkadiusza Kozioł z KMP Katowice. Trzeci na mecie był Mariusz Lach z KPP Żywiec. W kategorii Kobiety Open, na starcie stanęła tylko jedna zawodniczka - Daria Dorobczyńska z IPA Cieszyn, która trasę o długości 7 km, pokonała w czasie 0:41:31. Startowali również najmłodsi, mieli oni do pokonania trasę 1 km. Na starcie stanęło trzech zawodników. Najlepszy okazał się Miłek Hazuka, drugie miejsce zdobył Przemek Macura, trzeci na mecie był Kubuś Hazuka.
W klasyfikacji drużynowej najlepszymi okazali się Dariusz Górny i Krzysztof Dzwonek z KMP Sosnowiec.
Przed ogłoszeniem wyników i rozdaniem medali i pucharów odbył się pokaz judo, w wykonaniu klubu z Simoradza.Odbył się również  mecz piłkarski pomiędzy drużynami Policji i drużyną fundacji im. I i A Małyszów.