Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

I po feriach...

Zakończyły się ferie w Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii ''Kontakt'', podczas których 22 dzieci z cieszyńskich szkół brało udział w dopołudniowych grach i zabawach, zajęciach artystycznych, krajoznawczych, bajkoterapii i relaksacji.

22 dzieci z cieszyńskich szkół wzięło udział w zajęcia dopołudniowych organizowanych w ramach zimowych ferii. Gry, zabawy integracyjne, warsztaty językowe, artystyczne, ceramiczne, krajoznawcze... tej zimy z pewnością nikt na nudę narzekać nie mógł. 

Największym powodzeniem cieszyły się wyjścia na ściankę wspinaczkową, gdzie dzieci próbowały swoich sił, przełamywały strach i dobrze się bawiły. Różnorodne zajęcia dostarczyły młodym ludziom uciechy i pozwoliły na poznanie nowych form spędzenia czasu wolnego i rozwijanie zainteresowań. Podczas zajęć uczestnicy mieli zagwarantowane pyszne drugie śniadanie.

- Popołudniami dzieci mogły wziąć udział w zajęciach artystycznych, ceramicznych i językowo-zabawowych. Z naszych propozycji spędzenia wolnego czasu podczas ferii skorzystało w sumie 27 dzieci. Proponowane zajęcia były współfinansowane z dotacji Gminy Cieszyn. Dziękujemy wolontariuszom i Strefie Wolności za wsparcie naszej inicjatywy i udostępnienie ścianki wspinaczkowej na dogodnych warunkach - mówi Elżbieta Kiedroń-Fałat kierownik Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii „Kontakt". 

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: