Hit dla Błyskawicy, Victoria nadal liderem

Szlagier 7. kolejki z pewnością nie rozczarował, a ze zwycięstwa radowali się piłkarze z Kończyc Wielkich, którzy zarazem wskoczyli na fotel lidera w grupie II. Fani Victorii również mieli powody do radości, gdyż zawodnicy Hażlacha odnieśli piąte zwycięstwo z rzędu i pozostają na czele w grupie I.
  • Kibice, którzy w sobotnie popołudnie, wybrali się na spotkanie dwóch najlepszych drużyn A klasy (gr. II) nie mogli narzekać na brak emocji, a przede wszystkim na brak bramek, bo tych padło aż osiem. Już sześć trafień odnotowano w pierwszej połowie (3:3), a po zmianie stron gole strzelali już tylko podopieczni Sławomira Macheja. Tomasz Warzecha zdobył zwycięską bramkę, a końcowy rezultat – 3:5 – ustalił Przemysław Piekar, dzięki czemu Błyskawica wywiozła komplet punktów z Dębowca i objęła prowadzenie w ligowej tabeli - FOTOREPORTAŻ
  • Osiem goli padło także w starciu Iskrzyczyna z Kończycami Małymi. Iskra miała okazję do pierwszego zwycięstwa na własnym boisku, ale podopieczni Tomasza Matuszka stracili prowadzenie kilka minut przed końcem regulaminowego czasu gry i oba zespoły podzieliły się punktami – 4:4. Liderem w grupie I pozostali piłkarze Hażlacha, po pewnym zwycięstwie w Golasowicach