Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Hażlach: uzupełniający nabór do Rady Seniorów

W Hażlachu trwa nabór uzupełniający do Rady Seniorów. Kandydatów z organu doradczego można zgłaszać od 10 do 14 maja.

Rada Seniorów to organ doradczy, który ma służyć m.in. Radzie Gminy swoim głosem i doświadczeniem życiowym - Kadencja Rady Seniorów Gminy Hażlach trwa 4 lata. Praca radnego Rady Seniorów ma charakter społeczny – wyjaśnia hażlaski magistrat. Zgłaszać się mogą osoby, które ukończyły 60 lat i są mieszkańcami Gminy Hażlach.

Rada Seniorów w Hażlachu ma składać się z 12 członków, pierwszy nabór nie pozwolił na obsadzenie wszystkich miejsc. Jeżeli nabór uzupełniający nic nie da, istnieje ryzyko, że Rada nie zostanie powołana.

Swojego kandydata zgłosić może każdy mieszkaniec Gminy Hażlach, który uzyska poparcie przynajmniej 10 innych osób zamieszkujących gminę. Mogę też to zrobić podmioty działające na rzecz seniorów i prowadzące Uniwersytety Trzeciego Wieku. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj.

Zgłoszenia kandydatów do Rady Seniorów Gminy Hażlach należy składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Dodatkowy nabór kandydatów na członków Rady Seniorów Gminy Hażlach” w biurze podawczym (wejście z lewej strony budynku) Urzędu Gminy Hażlach przy ul. Głównej 57, 43-419 Hażlach od dnia 10 maja 2021 roku do dnia 24 maja 2021 roku, do godz. 15:00.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: