Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Hażlach: nagrody rozdane

W czwartek (28.01) przy hażlaskim Domu Przyrodnika odbyło się wręczenie nagród dla osób, które wzięły udział w konkursie na najpiękniejsze zdjęcie placu Wiktora Wawrzyczka (plac przy Domu Przyrodnika). Konkurs został zorganizowany przez wójta gminy - Grzegorza Sikorskiego.

Konkurs miał na celu promowanie zmian jakie zaszły w Hażlachu w ostatnich latach. Plac Wiktora Wawrzyczka jest przykład rewitalizacji przestrzeni publicznej, to samo tyczy zlokalizowanego przy placu Domu Przyrodnika, który do niedawna straszył popękanymi ścianami, a dziś jest atrakcją turystyczną.

W konkursie wzięło udział 10 osób, które pokazały swoje zdjęcia z placu Wiktora Wawrzyczka – wszystkie zdjęcia były wspaniałe. Cieszę się, że pokazujemy, jak nasza gmina się zmienia. Stoimy obok domu przyrodnika, który był dawniej spichlerzem. Budynek był w opłakanym stanie, jednak dzięki pozyskanym funduszom udało się go wyremontować, udało się również zrewitalizować przestrzeń na placu Wiktora Wawrzyczka – mówił podczas rozdania nagród Grzegorz Sikorski.

Gmina przygotowała nagrody dla wszystkich uczestników konkursu. Zwyciężyła osoba, która uzyskała największą ilość „lajków” pod opublikowanym zdjęciem - Joanna Świba uzyskała 172 polubienia i zajęła I miejsce.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: