Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Gwiaździsty Rajd przejechał w Drogomyślu

W minioną sobotę, 30 września 2023 w Drogomyślu odbył się Gwiaździsty Rajd Rowerowy. Ponad 50 miłośników rowerów ze Strumienia i nie tylko przejechało ulicami Gminy.

Rajd Rowerowy w Drogomyślu to coroczne wyjątkowe wydarzenie gromadzące miłośników jednośladów z gminy Strumień i okolicy.

- Na starcie tegorocznego rajdu w ostatni dzień września stanęło ponad 50 uczestników aby pomimo nienajlepszej pogody cieszyć się urokami przyrody i przemierzyć malownicze trasy. Po wysiłku i wspólnym przejeździe można było odpocząć najpierw w Tradycyjnej Zagrodzie Rolnej Skansenie Ochaby, a na zakończenie na terenie gospodarstwa agroturystycznego w Drogomyślu – relacjonują organizatorzy.

Rajd to nie tylko okazja do aktywności fizycznej, ale również moment, kiedy można zacieśnić więzi społeczności lokalnej i wspólnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

- Na starcie cyklistów przywitali i bezpiecznej drogi życzyli Prezes Klubu "Eko" Maria Gębusia, Zastępca Burmistrza Strumienia Magdalena Suchanek-Kowalska, Przewodniczący Rady Miejskiej Czesław Greń oraz sołtys Drogomyśla Zbigniew Podyma. Wydarzenie zorganizował tradycyjnie Klub Ekologiczny „EKO” z Drogomyśla przy współpracy z Sołectwem Drogomyśl i Gminą Strumień – podają organizatorzy.

 

Red.

 

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: