Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Gwiazdy lubią Wisłę

Iwona Szymańska-Pavlović na nartach, Michał Wiśniewski z wizytą u rodziców swojej narzeczonej, Agnieszka Włodarczyk wypoczywająca w Hotelu Gołębiewskim… Gwiazdy lubią Wisłę i często tu przyjeżdżają.

Wraz z sukcesami Adama Małysza przyszła moda na wypoczynek w Wiśle, ten zimowy i ten letni. Przyczynił się również do tego sam mistrz, który mimo propozycji Zakopanego już po raz drugi wybudował swój dom w Wiśle. Mimo, że pierwszy, choć miał być oazą spokoju stał się ruchliwym osiedlem. Niedawno po wiślańskich stokach szusowała Iwona Szymańska-Pavlović, często spotkamy tu też Michała Wiśniewskiego, który ostatnio bardzo często zagląda do Wisły. W hotelach bywają też inni znani ze szklanego ekranu i czerwonych dywanów. Dzięki wielkim nazwiskom, osobom z pierwszych stron gazet sława Wisły staje się coraz szersza.

- Warunki fantastyczne, warto przyjechać do Wisły - mówiła Iwona Szymańska-Pavlović,polecając stoki w Wiśle w Dzień Dobry TVN i ...to wystarczy, żeby zapewnić Wiśle świetną promocję.

Jak mówi ekspert ds. promocji Wojciech Rozkoszny za każdym znanym nazwiskiem, które przebywa w Wiśle kryje się ogromny potencjał turystyczny, bo przecież kiedy gwiazdy wybierają na swój wypoczynek Wisłę, to tym samym świadczy to o marce tego miejsca. – Wisła powoli staje się drugim Zakopanym, chętnie przyjeżdżają tu gwiazdy, osoby z pierwszych stron gazet. Tu wypoczywa prezydent i odbija się to ogromnym echem, to miejsce coraz częściej wybierają celebryci, większość tych wizyt szeroko komentują media i to całe zamieszanie bardzo pozytywnie wpływa na promocję naszego regionu, każde znane nazwisko robi nam dobra reklamę – mówi Wojciech Rozkoszny z  centrum rezerwacji noclegów Wistour z Wisły.

W Wiśle powstała już Aleja Gwiazd Sportu, może czas na aleję turystów niezwykłych…

TK
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: