Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Grześ szuka domu...

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy nowego domu dla Grzesia, który ma nadzieję na poprawę swojego losu. To bardzo sympatyczny i grzeczny kot, który w oczach ma radość i wiarę w ludzi. Jak jest jego historia?

Grześ pojawił się na terenie jednego z przedsiębiorstw w Ustroniu. Pracownik ochrony dokarmiał biedaka, a potem zawiadomił Stowarzyszenie AS. Kotek zamieszkał u wolontariuszy, został zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Obecnie ma 6 miesięcy. Dał się poznać jako bardzo grzeczny, miły i towarzyski kociak.

Kotek ma spokojne usposobienie i bardzo lubi kontakt z ludźmi.  Korzysta bez problemów z kuwety. Lubi głaskanie i obecność człowieka. Grześ nie sprawia żadnych problemów i cierpliwie czeka na nowych właścicieli. Na pewno odwdzięczy się swoją, ogromną kocią miłością temu, kto go przygarnie. Jest też bardzo ładny, o czym można się przekonać, oglądając zdjęcia. Kto poda mu pomocną dłoń? Kto nie wzgardzi jego łapką?

Teraz Grześ już jest gotowy do przygarnięcia, czeka więc w domu tymczasowym AS -a w Ustroniu na kogoś, kto go przygarnie i pokocha na zawsze. Kontakt w sprawie przygarnięcia - 606-911-687. Kto odmieni jego los?

JP

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-01-02 18:37:42
megan: Piękny czarnulek... Nie kupuj-ADOPTUJ!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: