Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Gratka dla fanów motocykli (wideo)

Ryk silników, szybkie motory, adrenalina, na to wszystko już szykują się kibice i fani ścigania w naszym regionie. Zbliżająca się Hawierzowska impreza Zlatý kahanec jest jednym z najważniejszych punktów na mapie  dla kibiców sportów motorowych. Program zawodów rozpoczyna piątkową zabawa, w sobotę odbędą się treningi a w niedzielę zawody.

W związku z organizacją imprezy planowane są znaczne ograniczenia w ruchu, objazdy będą kierowanie  przez Błędowice Górne oraz Suchą Górną. Drogi zostaną otwarte po zakończeniu rywalizacji, w niedzielę w godzinach wieczornych. Kibice udający się na zawody swoje samochody i motocykle zostawiać będą mogli na przygotowanych prowizorycznych parkingach. Należy pamiętać, że najatrakcyjniejsze miejsca dla widzów są płatne (organizator nie podaje ich ceny, w ubiegłym roku było to ok. 150 koron).

W trakcie imprezy organizatorzy przygotowali również wiele atrakcji, pokaz laserów, pokazy strojów, prezentacje zawodników oraz klubów. Na liście startowej Hawierzowiskich wyścigów znajduje się ponad 200. zawodników, którzy rywalizować będą w różnych klasach pojemnościowych. 

Międzynarodowe motocyklowe mistrzostwa o trofeum „Zlatý kahanec” mają długa historię. Pierwsze zawody zostały rozegrane w 1967 roku i odbywały się regularnie aż do roku 1990. W czasach świetności, kiedy na zawody przyjeżdżali sportowcy z całej Europy, imprezę odwiedzało około 20 tysięcy widzów!

Więcej informacji na stronie: http://www.terlickyokruh.nolimit.cz

Zobacz zapowiedź  wideo tegorocznej imprezy:
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: