Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

GRAMY z POMPĄ - XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

8 stycznia 2012 kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. XX Finał będzie się odbywał pod hasłem - ''Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą''.

Tradycyjnie do styczniowego grania włączą się Cieszyniacy, którzy działają w sztabie zorganizowanym przy Hufcu Ziemi Cieszyńskiej. Szefem sztabu jest, jak w roku ubiegłym, Joanna Brenicka. Cieszyński sztab już od kilku tygodni przygotowuje się do tej największej w Polsce akcji charytatywnej, która z roku na rok przyciąga coraz więcej osób.

Dzięki środkom zebranym podczas Finałów WOŚP do oddziałów Szpitala Śląskiego w Cieszynie trafił sprzęt medyczny o łącznej wartości 515 662,12 zł! Osiągnięcie tego sukcesu było możliwe dzięki setkom wolontariuszy, którzy bez względu na panujące warunki atmosferyczne wyruszają na ulice z kolorowymi puszkami.

Jeżeli chcesz aktywnie włączyć się w orkiestrowe granie, zapraszamy do rejestracji wolontariuszy XX Finału. Rejestracja rusza 25 listopada na naszej stronie wosp.cieszyn.pl i potrwa do 10 grudnia. Ilość miejsc ograniczona! Mamy nadzieję, że dzięki wam uda nam się pobić rekord z ostatniego Finału i osiągnąć magiczne 50 tys. 

Danuta Huczała

Patronat nad WOŚP w Cieszynie objął portal śląska cieszyńskiego OX.PL

Portal OX.PL przygotowuje stronę specjalną www.wosp.ox.pl  gdzie znajdą się informacje pochodzące ze wszystkich sztabów w regionie. Zapraszamy Sztaby Śląska Cieszyńskiego do kontaktu z redakcją portalu ox.pl redakcja@ox.pl

źródło: mat. pras.
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: