Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Gra popularna w każdym wieku

Wakacje spędzone w mieście wcale nie muszą oznaczać nudnego lata. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Cieszynie przygotował dla najmłodszych mieszkańców miasta sporo ciekawych zajęć.

W ramach „Lata w mieście“ w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym przy ulicy Błogockiej w Cieszynie odbył się (3 sierpnia) otwarty turniej tenisa stołowego. Jak się okazało zajęcia cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród najmłodszych mieszkańców miasta .- W zajęciach mogło uczestniczyć każde chętne dziecko, zgłosiło się wielu chętnych - mówi prowadzący Waldemar Szczupak.
 

Uczestnicy spotkania pokazali wysoki poziom swoich umiejętności.

- Zacząłem grać w tenisa, gdy miałem 6 lat, teraz staram się grywać regularnie. W miejscu, gdzie mieszkam stoją stoły przy których wraz z kolegami trenuję długie godziny. Dzięki temu jestem bardzo sprawny i się nudzę – mówi 12-letni uczestnik zajęć.

Z poczynań syna cieszy się mama dwunastolatka. – Wolę, żeby uprawiał sport niż siedział przed telewizorem, albo komputerem. Sama grałam w ping- ponga, kiedy byłam w wieku szkolnym, zresztą teraz kiedy patrzę, jak syn świetnie sobie radzi, sama mam ochotę znowu zagrać, w końcu to gra popularna praktycznie w każdym wieku – mówi pani Agnieszka.

(bsk)
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: