Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Gra orkiestra ludzkich serc

Od rana w całej Polsce i w naszym powiecie również, gra wielka orkiestra ludzkich serc. Od dwudziestu dwóch lat Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała miliony złotych, dzięki którym zakupiono całe mnóstwo sprzętu dla szpitali, między innymi tego naszego w Cieszynie.

WOŚP, to nie tylko sama zbiórka pieniędzy, ale także inne akcje oraz coroczne podziękowanie dla wolontariuszy, których od samego początku grania nie brakuje, w postaci organizacji Przystanku Woodstock.

Od bladego świtu w całym powiecie widać wolontariuszy z puszkami, którzy równocześnie rozdają wszystkim ofiarodawcom czerwone serduszko – symbol orkiestry, 

Niestety, są też i smutniejsze informacje, Ośrodek Złoty Groń w Istebnej musiał odwołać wszelkie wydarzenia związane z XXII finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Powód jest prozaiczny, przerwa w działaniu ośrodka spowodowana brakiem śniegu. -  W najbliższym czasie - w porozumieniu ze sztabem WOŚP - postaramy się podać informację dotyczące ewentualnego zorganizowania innego wydarzenia, które pozwoli zasilić konto fundacji Jurka Owsiaka – poinformowali organizatorzy an swojej stronie, jednocześnie zachęcając  do wzięcia udziału w licytacji Weekendu na Złotym Groniu, z której to licytacji dochód w całości zasili konto WOŚP. Aukcja zakończy się w dziś wieczorem:

Licytować można tutaj: KLIKNIJ>>>

Macie zdjęcia z tegorocznego finału i chcecie się podzielić? Prześlijcie je na adres redakcja@ox.pl

Czytaj więcej na temat WOŚP w powiecie>>>

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: