Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Gość OX.PL: Stowarzyszenie Pomocy Wzajemnej „Być Razem”

Stowarzyszenie Pomocy Wzajemnej „Być Razem” - o swojej działalności opowiadają Prezes Anna Kot oraz Magdalena Bosowska. Alkoholizm, przemoc domowa, bezdomność, handel ludźmi - to tylko niektóre tematy rozmowy. Jacek Porzycki zapytał też o świadczoną pomoc psychologiczną i prawne wsparcie dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Jak kształtuje się konkretny wymiar pomocy? Ile osób skorzystało z oferty Stowarzyszenia na przestrzeni 20 lat? Na cały odcinek zapraszamy w niedzielę 23 września.
źródło: ox.pl
dodał: cr

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-09-23 23:58:58
bronek91: Wszyscy jesteśmy R A Z E M!
2018-10-01 11:19:04
greg3053: Pani Bosowska mija się z prawdą i to bardzo mocno. Szukam osób poszkodowanych przez owe stowarzyszenie oraz Panią Bosowską. Kontakt greg3053@wp.pl
2018-11-01 01:52:29
adka23: Pani Bosowska uważa że ma władzę i nie liczy się z innymi ludźmi, przez jej nieprawdziwą opinię straciłam najważniejsza osobę w moim życiu , gdybym tylko wiedziała że zrobi takie świństwo nagrywalabym rozmowy nie miałam pojęcia że ktoś na takim stanowisku może kłamać do Sądu uważam że ta Pani powinna ponieść konsekwencje swoich czynów tylko jak zabrać się do tego bez dowodów ?
2018-11-01 02:16:23
adka23: Kolejny ośrodek Słonecznik w którym pobierają opłatę 50% własnego wynagrodzenia plus opłata za pobyt 400 zł ja przy swoim wynagrodzeniu mam do zapłaty tutaj 800 zł , gdzie posiadam swoje mieszkanie, dziecko na utrzymaniu i o sobie nie wspomnę , gdzie jest ta pomoc ? dlaczego o tym w tym wywiadzie nie wspomniano ? mi dziewczyny doradzają żebym nie pracowała bo się nie opłaca mieszkając na Skoneczniku myślę że trzeba to bardzo naglosnic bo nikt nie ma pojęcia co tutaj się wyprawia każda się boi o swoje dziecko bo gdy czym kolwiek się obrzysz lub powiesz głośno chcą odebrać dziecko , dostałam adwokata z urzędu wiec przestałam się bać ich zastraszenia mam nadzieje że reszta dziewczyn dołoży coś od siebie co tutaj się wyprawia
2018-11-01 02:51:18
adka23: każdy kto tu trafił podczas mojego pobytu marzy żeby z tad uciec . Niech w końcu ktoś się tym zainteresuje
2018-11-12 00:41:37
anna 123: nie wspominam prowadzonej działalności tu dobrze!!!!, z pomocy prawnej to sobie tu kpią i można wiele stracić pomimo ze ogłaszają dla samotnych matek darmowa pomoc prawna (prawnicy biorą kasę z miasta a pomocy nie udzielają bo jak trudniejsze sprawy to trzeba sie i tak udać do nich prywatnie!!!!)- podkreślam POMOC PRAWNA jest nic nie warta. Pomoc psychologiczna tez do niczego osoby bez doświadczenia i czy dzieci, jeszcze bez rodzin - maja pomagać ludziom po przejściach i samotnym kobieta z dzieckiem/ dziećmi nie wiedząc jeszcze jak życie wygląda. Odbębniają swoje godzinki terapeutyczne a ty nic z tego nie wynosisz. Tracisz czas i zycie bo tu niem ma pomocy!!! Pracownicy robią jakieś spotkania o przemocy w rodzinie, wielkie halo w koło zamieszanie , prasa, mediam wspolpraca z policja , psychologami ...itd oni wszyscy się pięknie bawią, opowiadają na szkoleniach o pierdołach gdzie nie ma przełożenia na rzeczywistość , jedzą , szkolą się, kasę dostają i kolejne dupiate PAPIERKI OTRZYMUJĄ jakie to szkolenia nie odbyły - a nam prostym ludziom potrzebującym wsparcia i pomocy nie pomagają!!!!!! BO NIE POTRAFIĄ wszystko pod media aby tylko zdobyć kasę i zabłysnąć. Również zgadzam się i podpisuję pod powyższymi wpisami!!! LUdzie są WAZNI nie kasa !!!!
2018-11-25 20:47:38
greg3053: anna 123 odezwij się do mnie na email greg3053@wp.pl. Jest nas coraz więcej i jesteśmy blisko celu!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: