Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Gość Ox.pl - Magdalena Chorąży-Suchy

Kim jest nowa Dyrektor Zamku Cieszyn? Konkurs na dyrektora tej instytucji wzbudzał wiele emocji, na co wpływ miało na pewno kilka czynników, między innymi zmiana terminu przesłuchań konkursowych, komisja złożona wyłącznie z 6 mężczyzn, wykorzystanie zdjęć z mediów społecznościowych w trakcie rozmowy z jedną z uczestniczek, czy fakt zatrudnienia w Urzędzie Miasta Cieszyna męża kandydatki, która zwyciężyła. Komisja była prawie jednogłośna i od 1 sierpnia dyrektorem Zamku Cieszyn została Magdalena Chorąży-Suchy. O co zapytał ją Jacek Porzycki? Zapraszamy do obejrzenia nowego odcinka Gościa Ox.pl.
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-09-05 17:50:48
AHD1000: No tak, dyrektorka ma podstawy do urzędowania. Mandat jej dają doświadczenie w chórze szkolnym i kółku teatralnym, czyli zna się na sztuce. Potrafi też zarządzać, wszak była przewodniczącą szkoły.... Jej pomysł na zarządzanie Zamkiem w najbliższym czasie to chęć poznania osób i miejsc związanych z Zamkiem. Kobieta ma kompetencje..... eh....
2021-09-05 21:23:09
Yahoo: Wymogiem konkursu na stanowisko DYREKTORA ZAMKU było przedstawienie 5 letniego planu pracy, to na tej podstawie kandydat był oceniany. Pani w wywiadzie mówi, ze jeszcze za wcześnie, to ja się pytam czy, jednak nie staje się oczywistym, ze „konkurs” nie odbył się na wyżej wymienionych zasadach. Zatrudnienie męża tej Pani to kolejne zrządzenie losu, należało by upublicznić dokumenty konkursowe i wykazać, ze owa kandydatura była tą najlepszą. Po drugie, filolog nie wysławia się w taki sposób – erudycja jest obca Pani po wielu studiach, DYREKTOR stosująca yyyy w wypowiedzi publicznej, znajomość języków ograniczyła się do wplecenia kilku słów w prezentację (viola!). Podsumowując, pojmowanie rzeczywistości przez Panią Dyrektor stosującą ogólniki w wypowiedzi, zwiększyć współpracę i nawiązać kontakty międzynarodowe? Niby Paryż i Mediolan czekają na współpracę z Cieszynem – jakie instytucje, nic nie padło? Stek ogólników i żadnych konkretów, z ust tej pani nie padło, znów pracownicy będą wszystko robić, a Pani Dyrektor zamknie się w gabinecie i tak 5 lat. Urząd Miasta powinien sprawę wyjaśnić bo na pierwszy rzut oka sprawa jest delikatnie mówiąc dziwna!
2021-09-05 22:54:02
Hycel5000: Była Dyrektor Ewa Gołębiewska Zamku odchodzi, wygrywa inna osoba, a była Dyrektorka jest zatrudniana na pół etatu, dlaczego? Czyżby miała pomóc osobie, która jako była sekretarka w firmie budowlanej teraz będzie Dyrektorką? Nepotyzm, czy Burmistrz Cieszyna może zając się sprawą?
2021-09-06 23:00:35
doler: Jak dla mnie osoba bez kompetencji, harcereczka. Wykształcenie ok, może być tłumaczem w firmie prywatnej. A żeby się dogadać z całym światem, wystarczy angielski, naprawdę, używam na poziomie biznesowym. Maż jakiś tam informatyk ja bym tego nie wiązał. Ale że Pani dyr była sekretarką w firmie budowlanej.... hym... buhaah... to kompetencje fest. Może wystawa form z betonu... to tak po fachu będzie. Komisja pisowska wybrała swego człowieka i tyle. Byłoby dobrze do zamku, jak by Pani dyr. zrezygnowała. Po co niszczyć tle pracy Pani Ewy i zespołu zamku Cieszyn. ....
2021-09-07 20:28:38
Selma: Dzień dobry, w przedszkolu grałam aniołka w jasełkach i wszyscy bili mi brawo. Czy mogę kandydować na równorzędne stanowisko? :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: