Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Gość Ox.pl - Apoloniusz Tajner - 'Decyzja".

Dlaczego postanowił kandydować? Jakie ma priorytety? Jacek Porzycki zapytał również o wyborczy program, współpracę z Adamem Małyszem i marzenia. Zapraszamy do obejrzenia odcinka.
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

10
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-08-26 15:14:53
Naczelnik49: Tylko ten człowiek niczego sobą nie prezentuje. Wybił sie na plecach Małysza i stad ta jego cała kariera trenera i działaczq sie wzięła. A prezesem PZN też był kiepskim, gdyż nawet Piotr Żyła nazywał go lekko ponad rok temu "leśnym dziadkiem." Oprócz tego ma dziecko z 36-lat młodszą kobietą, u której z dużą dozą pewności można mówić o takim typie zboczenia jak "gerontofilia." Ciepła emeryturka to jak widać za mało, jeszcze do korytka sie zachciało.
2023-08-26 15:17:52
etykk2: Niech zajmuje się wychowaniem dziecka dziadek a nie pcha się do polityki obrazem z byłym detektorem od plecaków nie mają pojęcia o polityce wstyd dla regionu i całej Polski
2023-08-26 15:38:45
koszor: Cały wywiad aż kipi fałszem. Rodzina doradzała? Która, ta nowa, czy ta którą porzuciłeś, oszuście jeden? Jesteś niegodny piastować żadnej publicznej funkcji w tym kraju. Wnuki masz starsze niż syna i ty chcesz być wizytówką naszego regionu. Wstydź się Tajner! I chociaż cała ta polityka śmierdzi na odległość, to chyba tylko z list PO może startować taki bezbożnik.
2023-08-26 19:26:21
oxjas1: koszorku, a przyklad siostrzenicy prezesa juz ci nie przeszkadza - 3 razy zamezna. Ojcem dziecka z pierwszego malzenstwa okazal sie drugi maz. Nie mowiac o Kurskim, ktory po 20 latach wzial rozwod koscielny. Wasza hipokryzja i zaklamanie poraza !!
2023-08-26 19:26:27
oxjas1: koszorku, a przyklad siostrzenicy prezesa juz ci nie przeszkadza - 3 razy zamezna. Ojcem dziecka z pierwszego malzenstwa okazal sie drugi maz. Nie mowiac o Kurskim, ktory po 20 latach wzial rozwod koscielny. Wasza hipokryzja i zaklamanie poraza !!
2023-08-26 19:41:29
Dick: Jak to jest, że Śląsk Cieszyński od lat nie potrafi wyłonić nawet kandydata do Sejmu czy Senatu, który by w choć w części był oceniany pozytywnie?
2023-08-27 05:51:11
sierżant_Niemyty_Wycior: Kaczyński i spółka na długie lata zohydzili Polkom i Polakom politykę, szacun i podziw dla normalnych uczciwych i przyzwoitych jak na przykład Tajner którzy się decydują zadeklarować gotowość wzięcia udziału w sprzątaniu tego goowna jakie po 8 latach mafijnej złodziejskiej władzy zostawia Polsce PiS
2023-08-27 08:43:35
etykk2: Opozycja to cała banda komunistów i złodziei cały czas kradli i kradną a tu ten teren Śląska Cieszyńskiego wiadomo do kogo należy i komu sprzyja wystarczy jechać do Wisły
2023-08-27 09:19:37
oxjas1: etykk2, tak dla przypomnienia - PiS ciagle gada o walce z komuna, lustracji i resortowcach, to jak to jest, ze w swoich szeregach ma ludzi powiazanych z PRL? Okazuje sie jednak, ze przeszlosc nie przeszkadza, o ile ma sie zwiazki z PiS. Stanislaw Piotrowicz, prokurator czasow PRL, nagrodzony brazowym Krzyzem Zaslugi przez gen. W. Jaruzelskiego, czlonek egzekutywy PZPR w Krosnie, zrobil wielka kariere. Najpierw sejm a teraz sedzia TK. Taki Kazimierz Kujda z bliskiego otoczenia prezesa tez wspolpracowal z SB, ale Jaroslaw Kaczynski nie utrudnial Kujdzie kariery urzedniczej. Andrzej Przylebski, maz Julii Przylebskiej, ambasador RP w Niemczech do 2022. On tez podpisal zobowiazanie do wspolpracy, ale zostal przez PiS usprawiedliwiony, bo to ich pisowski wspolpracownik.
2023-09-05 08:43:11
Tustela: Polo, tak do niego mówiliśmy w młodości sporo zrobił dla naszego Regiony, skoki podciągnął na najwyższy poziom światowy ,może mniej jako trener ,ale działacz to na pewno, umiejętnie tj dość dyplomatycznie łagodził swary między zakopiańczykami i naszymi z Beskidów, oby mu teraz też coś się udało w co nie wątpię...ma mój głos i jak wraca z warszaffki do Wisły to tym lepiej ament.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: