Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Gość Ox. pl - Sylwia Hazboun

Gość Ox. pl - Sylwia Hazboun z Ustronia o mężu z Betlejem, pomocy humanitarnej w Syrii i jednym z programów Caritas Polska. Dlaczego pomaga innym? Czy w Polsce żyje się dobrze? Czy znajomość 6 języków pomaga w życiu? Jacek Porzycki zapytał również o Bejrut, uchodźców i darczyńców.

Sylwia Hazboun - autorka bloga dzisiajwbetlejem.pl, którego prowadzi wrazz mężem Yousefem, który w Betlejem urodził się i wychował. Oboje pragną przybliżać Polakom bogactwo chrześcijaństwa Bliskiego Wschodu. Blog to nie tylko migawki z życia w Ziemi Świętej, ale także orientalna muzyka chrześcijańska - pełna nostalgii i mistyki. Sylwia i Yousef wspólnie wyszukują starych aramejskich hymnów, hebrajskich modlitw i arabskich pieśni, które Sylwia wykonuje podczas koncertów w polskich parafiach.Obecnie pracuje nad swoją debiutancką płytą będącą muzyczną medytacją modlitwy "Ojcze nasz".Zapraszamy do obejrzenia rozmowy i wysłuchania pieśni w wykonaniu Gościa:

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-11-15 12:26:03
censor: Brawo OX!
2020-11-15 13:14:51
gocha72: Dzięki za bardzo ciekawy i interesujący materiał:)
2020-11-16 07:02:36
Anthony: język arabski?.. mąż Arab z Palestyny??... "korzenie polskiej wiary na Bliskim Wschodzie"???.. śpiewanie po hebrajsku????.. pomoc dla muzułmanów z Syrii kiedy u nas płoną kościoły katolickie a pomoc potrzebna jest ona na gwałt dla Zenka Martyniuka i Bayer Fula?????... czy naprawdę nie znajdzie się żaden prawdziwy Polak patriota faszysta by dać odpór temu wulgarnemu, barbarzyńskiemu nihilizmowi ??!?!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: