Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Gość Ox. pl - Mikołaj Bizoń

Gość Ox. pl - Mikołaj Bizoń o aktywnej kulturze w Cieszynie, kobietach naszego regionu, dekarbonizacji gospodarki i polskiej oświacie. Czy w Liceum im. M. Kopernika spotkał się z autorytarnymi nauczycielami czy z autorytetami? Co oznacza słowo "prowincjolog"? Czy "Święto Trzech Braci" to Święto Kultury? Jacek Porzycki zapytał również o grzechy, prozę życia, poezję marzeń, a także o "Somnambuliczny przewodnik po rozdrożach i pustkowiach".
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-11-11 18:14:19
koszor: To niestety prawda, że dobre czasy tworzą słabych mężczyzn. Nie wiem, może wojsko przywrócić takim maminsynkom. Przecież jak złapie gumę na drodze, to zacznie protestować albo się zapłacze i będzie trzeba psychologa.
2019-11-13 15:09:08
Kant: A na jakiej podstawie oceniasz, że jest słaby, że jest maminsynkiem? Choć nie we wszystkim się zgadzam, to z pewnością Mikołaj Bizoń to inteligentny facet, o dużej odwadze. Jak złapie gumę, to zadzwoni po pomoc drogową (jeśli rzeczywiście nie umie tego zrobić), mamy 21 wiek. Jak śledzę go gdzieś w cieszyńskich mediach, to przydałoby mu się trochę więcej zrozumienia dla ludzi o innych wartościach, ale taka bezkompromisowość jest cechą młodych ideowców.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: