Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Górki Wielkie: uwaga na wyłudzenia

W rejonie ulic Stromej, Żurawiej, Kruczej, Jaskółczej, Drozdów, Zacisze oraz części ulicy Szpotawickiej w Górkach Wielkich budowana jest kanalizacja sanitarna. Sytuację postanowili wykorzystać oszuści, którzy przychodzą do właścicieli budynków, domagając się zapłaty należności za podłączenie do niej.

Urząd Gminy Brenna informuje o otrzymywanych zgłoszeniach mieszkańców, którzy natknęli się na próby wyłudzenia pieniędzy ze strony osób trzecich. - Wykonanie przyłączy kanalizacyjnych do budynków realizowane będzie na podstawie umów podpisywanych w Urzędzie Gminy w Brennej pomiędzy właścicielami poszczególnych nieruchomości a Gminą Brenna. Przy podpisaniu umowy mieszkańcy mogą złożyć wniosek o udzielenie dotacji na wykonanie przyłącza kanalizacyjnego do budynku. Wszelkie rozliczenia finansowe za wykonanie przyłączy realizowane będą na podstawie ww. umów na rachunek Gminy Brenna lub bezpośrednio w kasie Urzędu Gminy w Brennej - czytamy na portalu gminy.

Wszelkie informacje dotyczące rozliczeń za wykonanie przyłączy kanalizacyjnych dostępne są w Urzędzie Gminy Brenna (biuro nr 24) lub pod numerem telefonu (33) 853 62 22, wew. 226.

KR/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: