Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Goleszów: pieniądze na pracownie

Szkolne pracownie w Szkole Podstawowej im. Jury Gajdzicy w Cisownicy zostaną doposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne. Ich zakup będzie możliwy dzięki dofinansowaniu z rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej, o które wnioskowała Gmina Goleszów.

- Dodatkowe środki na doposażenie szkół w pomoce dydaktyczne to zawsze powód do radości, szczególnie dla gmin takich jak Goleszów, w których ogromny nacisk kładzie się na wysoki poziom nauczania na każdym etapie edukacji szkolnej - cieszy się Sylwia Cieślar, Wójt Gminy Goleszów.

Dofinansowanie w kwocie ponad 39 tys. zł przyznane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej umożliwi wyposażenie w pomoce szkolnej pracowni fizycznej, chemicznej, biologicznej oraz geograficznej w cisownickiej szkole.

Red./mat.pras.

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-07-21 14:25:35
Tustela: cieszę się ,że młodzi młodzi się dobrze uczą, ta Szkoła miała zawsze wysoki poziom nauczania,z łezką w oku wspominam jak początkiem lat 70-tych wychodziłem po 18 bo mi się niezbyt bilans z kalorymetrii domykał....i te wybuchy na ćwiczeniach z chemii....czy doświadczenia z fizy uwielbialiśmy to....se ne wrati...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: