Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Gminy pod biało-czerwoną

Wiemy już, w których gminach staną maszty w ramach projektu „Pod biało-czerwoną” realizowanego przez rząd. W naszym regionie to Ustroń, Chybie , Istebna i Jaworze.

Do północy w Sylwestra można było oddawać głosy w ramach głosowania internetowego w projekcie „Pod biało-czerwoną”, który realizował polski rząd. Gminy z wymaganymi 100 głosami poparcia otrzymają maszty z flagą narodową.

Czterem gminom z naszego regionu udało się pozyskać wymagany procent głosów internetowych i to właśnie tam staną maszty na flagi narodowe. - Niech maszty z biało-czerwoną rozsiane w całym kraju pokażą nasze przywiązanie do Polski, którą mamy nie tylko w sercu, ale chcemy się nią podzielić budując wspólnotę Rzeczypospolitej. Zapraszam wszystkich do kampanii ,,Pod biało-czerwoną – zachęcał do wzięcia udziału w głosowaniu premier.

Jak się okazuje mieszkańcy czterech gmin z naszego regionu będą się mogli poszczycić masztem flagowym, który zostanie przekazany przez rząd gminie. Są to gminy powiatu cieszyńskiego – Istebna, Ustroń i Chybie oraz Jaworze w powiecie bielskim.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

28
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-01-06 12:28:37
czesiohill: Ku chwale PiS i Mateuszka Kłamczuszka?
2021-01-06 12:34:11
czesiohill: Już nie ma no co wywalać budżetowych pieniędzy? No tak, dlatego trzeba podnieść podatki. Patriotyzm to nie wywieszona na pokaz flaga. Patriotyzm jest w sercu. Sorki za ten "podniosły ton", ale mnie ma.
2021-01-06 13:58:31
ciotka matylda: Czyli dotychczasowe flagi na urzędach państwowych były czym? Pewna Krysia, Unijną flagę nazwała szmatą. Jestem zdziwiony,że rządzący na siłę robią patriotyzm. Czy bycie patriotą to jest wieszanie flagi na masztach kupionych z naszych podatków? Wg mnie to jest jakiś przekręt. Kolega z PIS, założył firmę produkującą maszty więc damy mu zarobić! A ,że ciemny lud to kupi to więcej niż pewne! Widać na głupotę nie ma szczepionki! Czy ci dobrozmieńcy już totalnie oci....pieli?!
2021-01-06 14:17:28
Antykler Forte: to dokładnie tak samo jak ze świętojebliwymi - faryzejstwo, obłuda, zakłamanie, hipokryzja, fałsz - rzygać się chce na cały ten kaczy "patriotyzm"
2021-01-06 15:29:15
Wiederholec: Odezwały się komuszki. To sami mieszkańcy zdecydowali poprzez głosowanie o otrzymaniu masztu. Dla Was wychowanych w komunie demokracja jest najgorszym ustrojem.
2021-01-06 16:05:57
mako: Wiederholec. Wychowałem się w komunie, której Ty pewnie nie pamiętasz. I powiem Ci , że teraz w Polsce czuję sie jak za PRL. Cała władza w rękach partii. I bez komentaeza, PROSZĘ.
2021-01-06 18:55:19
tom lem: .. nic ci nie pozostało mako, jak przespać się na styropianie, może ci się przyśnią bardziej realnie stare czasy ;-)
2021-01-06 20:55:45
utopiec: tom lem: Spałeś na styropianie? Mnie nie trzeba styropianu by mi się przyśniły stare, dobre czasy.
2021-01-06 21:46:25
satrapa: Szkoda, szkoda Polski. Kiedyś... Jaroszewicz, Gomułka, hm, dziś rozwodnik Kurski w TV i stary kawaler, niszczący prawdę, i wszelkie cnoty, w komitywie z klerem (coś za coś) i, reszta zgrai, przekupnych klakierów, kapitalistów na stołkach. Każdy widzi, ale że aż tak dużej ilości młodzieży zostały skrzywione kręgosłupy ?! Mózgi dobrze ukrwione dotlenione się regenerują, prostują, ale u młodych. Starszyzna nafaszerowana ideologią mafijną, przekupna utopiła się w własnym "g". Kto ma, posiada zmysły i, oczy przymyka na igrzyska polskich władz... w niszczeniu, ograbianiu, izolowaniu Polski nie może, i to nigdy być patriotą. Wszelkie maszty, flagi w Gminach cieszyńskich, za Nasze... będą pośmiewiskiem systemu.
2021-01-06 22:03:56
krzysztof mm: kto się zastanawiał albo miał wątpliwości po co komu tak idiotyczny pomysł jak WOT, dziś ma okazję się przekonać patrząc jak na porażkę wyborczą reaguje przegrany oszust i pajac amerykański Dyzma - tę przegraną banda złodziei i oszustów z PiS z kaczyńskim na czele mają w głowach od pierwszego dnia swojej haniebnej władzy, i tylko i wyłącznie na tę okoliczność wydali z budżetu miliardy na stworzenie prywatnej armii najemników mających zapewnić im utrzymanie władzy pomimo przegranej - ale ten numer nie przejdzie ani w Stanach, ani w Polsce, pisiactwo niech się nie łudzi
2021-01-06 22:10:24
krzysztof mm: dzisiejsze wydarzenia w Waszyngtonie to doskonała ilustracja efektów zakupów jakie ciemny lud robi u cynicznych oszustów, dla Polski przestroga
2021-01-06 23:27:27
satrapa: ...a, to była socjalistyczna, anty polska ideologia - https://www.youtube.com/watch?v=anqXMaW4CPQ - ta jest na rzeczy - https://www.youtube.com/watch?v=qND2I9LYLyg, kosztowna ale wg. towarzyszy potrzebna, hm.
2021-01-07 05:41:23
krzysztof mm: i ja to powtarzam od ponad 5 lat, bo dla każdego rozumnego ta sprawa jest jasna od momentu gdy Kaczyński zaczął likwidować trybunał konstytucyjny, przeprowadzać skandaliczne czystki w prokuraturze, wojsku i służbach mundurowych, zatrudniać najemników w WOT - tacy p s y c h o p a t y c z n i oszuści jak Kaczyński czy Trump kiedy raz dorwą się do władzy, to wczepiają się w nią jak buldogi w kość, wtedy jedynie siłą i kijami można im tę władze odebrać - tej siły bez wątpienia i Polsce i USA starczy, pytanie czy znajdzie się jej dosyć, by potem umieścić ich tam, gdzie ich miejsce, za kratkami, razem z całą bandą ich kolaborantów i sługusów
2021-01-07 06:14:58
politykier: krzy-sio+ pozostałe wcielenie, Jak zwykle, plujesz na własne państwo! Oczywiście nikt Ci nie zakazuje być krytycznym wobec władz, jednak zwłaszcza w tym powinieneś być wyważony i racjonalny. Emocje pozostaw dla siebie. Bez względu na etykietkę partyjną, są to osoby sprawujące taką lub inną władzę w Polsce. Przypomnij sobie swoje zachowanie, kiedy ja krytycznie odnoszę się wobec polityki np. rządu niemieckiego, z jaką pieczołowitością próbujesz USPRAWIEDLIWIAĆ wszelkie wpadki i niekonsekwencje władz naszych zachodnich sąsiadów i to w odniesieniu do przedstawianych z mojej strony racjonalnych podstaw. Na rząd polski (bez znaczenia na etykietkę), Polskę, a nawet Polaków plujesz ile tylko potrafisz, a np. względem rządu niemieckiego i Niemiec jesteś całkowicie bezkrytyczny, a nawet próbujesz tłumaczyć ich wpadki.
2021-01-07 06:16:22
politykier: Krzy-sio+ pozostałe wcielenie, Nie pomyliłeś czasem Ojczyzn??? Jakkolwiek to pojęcie rozumiesz…
2021-01-07 06:16:45
politykier: Ewidentna działanie, z którego znana jest MICHNIKOWSZCZYZNA!
2021-01-07 06:17:06
politykier: 1) Największym zagrożeniem są tendencje patriotyczne i niepodległościowe, które przekształcą Polskę w drugi Iran, albo doprowadzą do podobnego przewrotu, jaki zaistniał w Rumunii w '89. DOKTRYNIERSTWO.
2021-01-07 06:18:04
politykier: 2) Owych patriotów, często odnoszących się do wartości wyznaniowych – a zgodnie z prawdą nie zawsze podzielających entuzjazm dla instytucji Kościoła – należy przedstawiać per FASZYŚCI i prezentować teorię o ich rzekomym KLERO-FASZYSTOWSKIM sojuszu naturalnie prowadzącym do ZBRODNI – obiektywnie rzecz biorąc, tego rodzaju założenie wpisuje się w pojęcie TEORII SPISKOWEJ.
2021-01-07 06:18:24
politykier: Należy przekształcić instytucję Kościoła w narzędzie wspierania polityki konkretnej linii światopoglądowo- politycznej, dlatego wspieramy tych z kleru, którzy na to przystają, reszta jest zwalczana. CEZARYZM.
2021-01-07 06:18:42
politykier: Celem jest utrzymanie władzy w państwie (albo jej zdobycie), każde działanie w tym kierunki i sojusz realizujący to założenie (nawet z największymi wrogami poglądowymi, np. z pewnym mecenasem) są USPRAWIEDLIWIONE. Zatem mamy do czynienia z typową GRUPĄ WŁADZY.
2021-01-07 06:19:22
politykier: 5) Nie trzeba się wysilać nad tworzeniem własnych programów dotyczących polityki państwa, wszystko lepiej i mądrzej opracowano już gdzieś indziej, np. na Zachodzie. Wystarczy implementować. PROTEKTORAT.
2021-01-07 06:19:43
politykier: 6) Stygmatyzujemy przeciwników światopoglądowo- politycznych, określamy ich per FASZYŚCI, NAZIŚCI, KOMUNIŚCI, ANTYSEMICI, HOMOFOBY, KSENOFOBY, MIZOGINI, MOHERY etc. i to bez znaczenia na kryterium słuszności. Dla uznania kogoś np. za faszystę pewnemu środowisku wystarczy, że ktoś utożsamia się z państwem, ma sztywny system wartości, uznaje istnienie hierarchii. DEZINTEGRACJA.
2021-01-07 06:20:50
politykier: 7) Łączymy ze sobą różne sfery społecznego funkcjonowania, czyli działania i poglądy o charakterze politycznym przenosimy na relacje prywatne, zawodowe, sąsiedzkie i rodzinne. Inaczej uważających (niekoniecznie upartyjnionych, upolitycznionych) i nieskłonnych do ślepego podporządkowania należy wykluczać, sekować, izolować, dopuszczalne wydają się szkalowanie, hejt i nienawiść – Mamy do czynienia z ewidentnym sztucznym DZIELENIEM SPOŁECZEŃSTWA i czymś w rodzaju MIĘKKIEGO TOTALITARYZMU, KONTROLI SPOŁECZNEJ.
2021-01-07 06:21:09
politykier: 8) Upolityczniamy każdy przejaw ludzkiej aktywności, np. zakup chryzantem w czyimś wyobrażeniu może stanowić wyraz antyrządowego protestu. Niewątpliwie zachowanie znane z systemów TOTALITARNYCH. OMNIPOTENCJA PARTII.
2021-01-07 06:21:33
politykier: 9) Składamy samokrytykę, jeżeli np. wykonywany zawód i uznawana za faszystowską władza ZMUSZA NAS do podejmowania działań sprzecznych z wyrażanym światopoglądem, chociażby w odniesieniu do przykładu potrzeby pilnowania przez mundurowych kościół w ochronie przed ewentualną dewastacją. Znamy tego rodzaju zachowania, np. z okresu funkcjonowania słusznie minionego systemu. PODPORZĄDKOWANIE.
2021-01-07 06:21:55
politykier: 10) Udział w akcjach politycznego sprzeciwu albo wymierzonych we wszelkie tendencje niepodległościowe wymaga samej obecności, prywatne zdanie — nie zawsze zgodne z postulatami akcji, czy wydarzenia, również dylematy natury etycznej — należy zostawić dla siebie. Coś w rodzaju swoiście rozumianego CENTRALIZMU DEMOKRATYCZNEGO?
2021-01-07 06:22:35
politykier: Jak można zauważyć, owa MICHNIKOWSZCZYZNA to w pierwszej kolejności rodzaj MENTALNOŚCI… o specyficznym charakterze i zabarwieniu.
2021-01-07 17:55:48
rafaelp74: czesioHill i reszta lewactwa żal wam pupe ściska
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: