Gminne Obchody Dnia Strażaka w Puńcowie
9.05.2026 21:24
W sobotę 9 maja w Puńcowie odbyły się uroczyste Gminne Obchody Dnia Strażaka, które zgromadziły druhów strażaków, mieszkańców oraz zaproszonych gości. Uroczystości rozpoczęły się apelem na placu przy Kościół św. Jerzego w Puńcowie. Następnie uczestnicy wysłuchali koncertu strażackiej orkiestry dętej Puńcowianka, po którym odbył się uroczysty przemarsz pododdziałów pod siedzibę Ochotnicza Straż Pożarna w Puńcowie. Po części oficjalnej rozpoczął się tradycyjny festyn strażacki, który stał się okazją do wspólnej integracji i rodzinnego spędzenia czasu. Wydarzenie przebiegło w serdecznej atmosferze, podkreślając znaczenie strażackiej służby oraz lokalnych tradycji.
Komentarze
1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów.
Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz
regulamin
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
2026-05-10 04:05:02
sierżant_Niemyty_Wycior:
Węgrzy wzięli przykład z Polaków. Obalili złodziejski reżim, świętują powrót demokracji , prawa i sprawiedliwości. Znów jesteśmy razem.
13
2
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły:
33