Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Gmina zapłaci za wandali

Wandale zniszczyli Park street workout w Jaworzu. Radosław Ostałkiewicz, wójt gminy poinformował, że do zniszczenia doszło prawdopodobnie z soboty na niedzielę. O dewastacji zawiadomiono gminę w poniedziałek rano.

- Ogółem cztery zniszczone lampy, park wyłączony z użytkowania po zmroku. Kolejne tysiące z budżetu na odbudowę infrastruktury, moje nerwy i kolejna utrata poziomu zaufania u ludzi. Wstydzilibyście się ci, którzy to macie na sumieniu...- powiedział zdenerwowany wójt. - Tak czy inaczej najbardziej szkoda mi tych, którzy z tego obiektu na co dzień korzystają. To oni stracili najwięcej...- dodał.

Park street workout to profesjonalny plac do treningu ciężarem własnego ciała. - Wśród osób, które z niego korzystają, także po zmroku, jest wielu niepełnosprawnych – wyjaśnił wójt. Lampy zamontowane na poziomie ziemi dawały idealne światło. Ich montaż, wraz z doprowadzeniem zasilania, kosztował ponad 20 tysięcy złotych. Gminę czeka więc kolejny taki wydatek. - Debili nie sieją. Debile się rodzą. Przepraszam za brak eufemizmu. W tym wypadku nie jest on wskazany – przyznał wójt w emocjonalnym wpisie na portalu społecznościowym.

O akcie wandalizmu gmina poinformowała policję, a także firmę ubezpieczeniową. Być może uda się z polisy zrekompensować część strat. Przeglądnięty zostanie także zainstalowany w okolicach jaworzańskiej tężni monitoring. Być może uda się ustalić osoby, które dokonały dewastacji parku.

anszaf

 

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-05-08 00:26:24
MILANELLO: I komu to przeszkadzało? No debilizm totalny Mam nadzieję że monitoring ujawni tych debili Niech płacą i to słono!!!
2019-05-08 07:29:09
krzysztof.mm: bez dwóch zdań, to odwet Obrażonych Uczuć Religijnych za tęczową maryjkę....
2019-05-08 15:50:45
alouette: Dokładnie, Krzysztof. I przez to też mamy niskie temperatury w maju i trolli na forach.
2019-05-08 18:34:03
krzysztof.mm: i kiepskie sondaże kaczystów przed wyborami...
2019-05-08 20:38:38
bronek91: Dokładnie! Zrobił to "W BULU I NADZIEJI" Kaczor Donald, zawiedziony pełnieniem funkcji szatniarza. Teraz rozumiemy kaczystów, jego stronników...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: