Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Gmina Goleszów otrzymała dofinansowanie

Wczoraj (28.05.) została podpisana umowa na dofinansowanie inwestycji na „Przebudowę drogi gminnej ul. Osiedlowej w Goleszowie Równi wraz z odwodnieniem”.

We wtorek 28 maja w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego w Katowicach zostały podpisane umowy na dofinansowanie zadań z zakresu „Budowy lub modernizacji dróg lokalnych”, w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego dofinansowaniem z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Wnioski składały gminy z terenu naszego województwa.

Umowę o dofinansowanie „Przebudowy drogi gminnej ul. Osiedlowej w Goleszowie Równi wraz z odwodnieniem” podpisali wójt Gminy Goleszów Sylwia Cieślar i skarbnik Barbara Madzia, z ramienia śląskiego urzędu marszałek Jakub Chełstowski i członek zarządu województwa Michał Woś. Kwota dofinansowania inwestycji to ok. 1 mln 350 tys. Środki te zostaną przeznaczone m. in. na wykonanie kanalizacji deszczowej, utwardzenie poboczy oraz wykonanie nowej nawierzchni drogi na odcinku około 800m wyżej wymienionego zadania.

red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: ES

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-05-31 00:56:34
Wyborca 456: Może uczciwie byłoby nadmienić, że to jeszcze poprzednia władza załatwiła, co?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: