Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Gmina Goleszów otrzymała dofinansowanie

Wczoraj (28.05.) została podpisana umowa na dofinansowanie inwestycji na „Przebudowę drogi gminnej ul. Osiedlowej w Goleszowie Równi wraz z odwodnieniem”.

We wtorek 28 maja w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego w Katowicach zostały podpisane umowy na dofinansowanie zadań z zakresu „Budowy lub modernizacji dróg lokalnych”, w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego dofinansowaniem z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Wnioski składały gminy z terenu naszego województwa.

Umowę o dofinansowanie „Przebudowy drogi gminnej ul. Osiedlowej w Goleszowie Równi wraz z odwodnieniem” podpisali wójt Gminy Goleszów Sylwia Cieślar i skarbnik Barbara Madzia, z ramienia śląskiego urzędu marszałek Jakub Chełstowski i członek zarządu województwa Michał Woś. Kwota dofinansowania inwestycji to ok. 1 mln 350 tys. Środki te zostaną przeznaczone m. in. na wykonanie kanalizacji deszczowej, utwardzenie poboczy oraz wykonanie nowej nawierzchni drogi na odcinku około 800m wyżej wymienionego zadania.

red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: ES

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-05-31 00:56:34
Wyborca 456: Może uczciwie byłoby nadmienić, że to jeszcze poprzednia władza załatwiła, co?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: