Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Globusik szuka swojego miejsca...

Dziś razem ze Stowarzyszeniem As przedstawiamy Państwu Globusa, a raczej Globusika. To piękny i zdrowy pies, który szuka swojego człowieka. Jaka jest jego historia?

Globus to spokojny, zrównoważony i grzeczny psiak, który szuka domu. Jest bardzo ładny, co mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach. Zamieszkał w domu tymczasowym tydzień przed Świętami i od razu dał się poznać jako miły, grzeczny i utrzymujący czystość czworonóg. Początkowo bardzo był nieufny i wycofany oraz unikał kontaktu z ludźmi. Jednak stopniowo zaczął ufać człowiekowi.

Globus początkowo bał się wielu rzeczy: chodzenia po schodach, ruchu na ulicy - wtedy strach go paraliżował. Dzisiaj to zupełnie inny pies - biega po schodach, chodzi na smyczy, merda radośnie ogonem i przychodzi się pogłaskać i zwrócić na siebie uwagę. Szuka dobrych, ludzkich rąk, które zapewnią mu swój kąt w mieszkaniu i ciepły posiłek. Na pewno odwdzięczy się ogromnym przywiązaniem i swoją miłością.

Globusik to idealny towarzysz dla osób ceniących sobie spokój, ponieważ to zrównoważony i bezproblemowy pies. Ma około 10 lat, jest zdrowy i wykastrowany. Psiak ma budowę jamnika, ma krótkie mocne nóżki, waży 13 kilogramów. Żyje w zgodzie z innymi psami, a koty go nie ekscytują. Razem ze Stowarzyszeniem As polecamy Globusa do adopcji. Komu z Państwa się podoba? Obecnie Globus zamieszkuje w domu tymczasowym w Cieszynie.

Kontakt w sprawie adopcji - Stowarzyszenie "AS" - Barbara tel/SMS 502-242-904, Weronika tel/SMS 733-145-311. Kto przygarnie Globusa?

red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-01-17 15:53:58
hycel: W chińskiej restauracji miałby się dobrze.
2021-01-17 15:53:58
hycel: W chińskiej restauracji miałby się dobrze.
2021-01-17 16:19:47
megan: Słodziak !!! Nie kupuj-ADOPTUJ !!! Nasza ostatnia sunia zamieszkała z nami w wieku 10+. Była pieskiem idealnym pomimo, że wiele w życiu przeżyła. Najpierw porzucenie w lesie, (blizny po drucie na szyi do końca życia), później schronisko, w końcu konieczność zamieszkania z obcymi ludźmi po tym jak jej ukochana Pani ze względu na obłożną chorobę musiała ją oddać, straciła drugi dom a zyskała trzeci.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: