Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Gdzie na weekend?

W ten weekend w naszym regionie odbędzie się sporo różnego rodzaju imprez. Przygotowaliśmy dla Was krótkie zestawienie ciekawych propozycji, w których warto uczestniczyć.

Piątek 19.06

Już dziś po południu rusza 25. Święto Trzech Braci, na cieszyńskiej scenie będzie można m.in. posłuchać zespołu Golec uOrkiestra oraz obejrzeć kabaret Smile. Ponadto w Goleszowie w Etno Chacie Topolej Impreza Szwedzka od godziny 17.00 oraz II Piknik Rodziny w Skoczowie, w ramach którego przewidziane są liczne konkursy dla dzieci i dorosłych. W Ustroniu natomiast rusza „Sezon Uzdrowiskowy”, z tej okazji od piątku do niedzieli przewidzianych jest wiele koncertów, jak również atrakcji takich jak: Rajd Nordic Walking, czy zajęcia rekreacyjno- ruchowe. Gwiazdą, która uświetni otwarcie sezonu, będzie Justyna Steczkowska.

Sobota 20.06

W sobotę, Cieszyn świętować będzie drugi dzień Święta Trzech Braci, tym razem na scenie Akurat i Big Cyc, a także o 14.00 finał cieszyńskiej Ligi Talentów. Warto także odwiedzić Camping Olza w Cieszynie. Tutaj już przed 13.00 rozpocznie się wielki piknik rodzin zastępczych i adopcyjnych. -Będzie wiele atrakcji dla młodszych i starszych dzieci. Kajaki, rowerki wodne i różnego rodzaju konkursy i rozgrywki sportowe – mówi Małgorzata Ratajczak, prezes stowarzyszenia Tęczowa Przystań. Ponadto, dla amatorów muzyki i zabawy tanecznej w Zamarskach odbędzie się Świynto Dziedziny, początek o 14.00, w programie występy artystyczne, koncerty i zabawa do białego rana. Oprócz tego w Pogórzu będzie można wziąć udział w 27. Cross'ie Świętojańskim im. Jana Marka, zaplanowane są m.in.: mini cross, mały cross i bieg dzieci. W Chybiu w Amiteatrze o 16.00 ruszają Żabionalnia 2015, które potrwają do niedzieli, w programie m.in.: występ kabaretu Marcina Dańca. W Wiśle natomiast od rana Dzień Rodziny.

Niedziela 21.06

W Cieszynie odbędzie się trzeci i ostatni dzień Święta Trzech Braci, uświetni go m.in. koncert Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej. Natomiast w Zebrzydowicach w Amfiteatrze o godzinie 18.00 zagra zespół Cześć, który promować będzie swoją nową płytę, a po występie przewidziany jest poczęstunek.

Przypominamy, że resztę weekendowego programu możecie zobaczyć na


red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: MP

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: