Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Gdyby psy mówiły...

Gdyby psy mówiły, na pewno niektóre ich historie nie byłyby zbyt wesołe...Niektóre opowieści mogłyby rozbawić, inne zaś zawstydzić nas - ludzi. Dziś opowiadamy o psim rodzeństwie, które ma nadzieję na znalezienie nowego domu.

Razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla brata i siostry. To psie rodzeństwo, które ma za sobą ciekawą historię. Opowie o niej Rudzia: "Pozwólcie, że się przedstawię. Jestem Rudzia. Piszę to ogłoszenie w imieniu swoim i mojego braciszka Rudka. Jesteśmy nawet troszkę do siebie podobni, chodziaż ja jestem drobniejsza, mam białą krawatkę i jasną plamkę na przedniej łapce. A Rudek ma taki śmieszny krótki ogonek, z którym się urodził. Jesteśmy kundelkami, ale nie mamy z tego powodu kompleksów, bo brak szlachetnego pochodzenia nadrabiamy inteligencją i sercem.

Mamy siedem miesięcy. Spójrzcie proszę na nasze zdjęcia - widać, że posiadamy energię i potrafimy też spokojnie czekać na nowe doświadczenia. Wszystkiego się uczymy. Zachowujemy czystość i będziemy małymi pieskami. Od człowieka oczekujemy nieustannego przytulania, możliwości towarzyszenia mu we wszystkich czynnościach, a my ze swojej strony dajemy swoją psią miłość i przywiązanie. Mamy tylko jeden warunek. W nowym domku nie może być kotów, ponieważ pomimo naszych starań, nie możemy odmówić sobie pogonienia sierściucha. Zaznaczam - tylko gonimy, nie zjadamy.

Przyznaję szczerze, że mamy tylko jedną wadę, (ale już nad nią pracujemy) - niestety nie umiemy jeszcze chodzić na smyczy. Nauka trwa. Jesteśmy bardzo sympatyczni i pełni nadziei na znalezienie dobrego człowieka, który nas nakarmi i przytuli. Może to będzie ktoś z czytelników http://Ox.pl?">Ox.pl? Mieszkamy w domku tymczasowym Stowarzyszenia AS w Ustroniu. Zadzwoń, a dowiesz się o nas więcej. 606911687". Kto przygarnie te piękne pieski?

JP

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: