Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Gdyby nie upadek, byłby medal?

W Planicy trwają Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23 w narciarstwie klasycznym, gdzie nie brakuje zawodników z naszego regionu. Udany występ ma za sobą Zuzanna Fujak, która konkurowała z czołówką w biegu na 20 kilometrów techniką dowolną.

Ze Słowenii dotarły do nas miłe wieści, gdyż z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Zuzanna Fujak, która przystąpiła w środę do biegu ze startu wspólnego na 20 kilometrów techniką dowolną. Zawodniczka NKS Trójwieś Beskidzka plasowała się na 13. pozycji na półmetku rywalizacji, ale w drugiej części biegu zaatakowała.

19-latka zbliżyła się do czołowej „3” – niespełna cztery kilometry przed metą zajmowała 5. miejsce. Niestety, reprezentantka Polski upadła i ukończyła rywalizację na 8. lokacie. - Niestety, upadek na trasie odebrał jej szanse na lepszy wynik i walkę o co najmniej 4. miejsce na MŚJ – czytamy w oficjalnym komunikacie Polskiego Związku Narciarskiego. Do rywalizacji przystąpiła także Kamila Idziniak (na zdj.). Biegaczka NKS Trójwieś Beskidzka zajęła 25. pozycję.

 

 

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2024-02-08 08:39:43
Tustela: To ci pech, nie załamuj się dziewczyno....jeszcze przed Tobą dużo startów, musisz to potrenować na Złotym Groniu, hej
2024-02-08 10:11:03
Orro_: Cytując mistrza: "Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka „Gdyby” - to najczęstsze słowo polskie Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej, hej…"
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: