Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Galerię Stela odwiedza średnio 120 tys. klientów miesięcznie

Rok temu Galeria Stela w Cieszynie otworzyła swoje podwoje. Ponieważ przed nami urodzinowy weekend, a także otwarcie kina to dobry czas na podsumowania. Czy miejsce to przyjęło się? Czy jest chętnie odwiedzane przez mieszkańców Cieszyna i okolic? Czy Wy robicie tam zakupy? Jak często odwiedzacie cieszyńską galerię? – zachęcamy do komentowania.

Był tort, Krzysztof Ibisz, atrakcje dla najmłodszych, laserowy pokaz – tak, Galeria Stela w Cieszynie świętowała otwarcie. Poprosiliśmy o podsumowanie tego roku, rzecznika firmy i pełnomocnika ds. rozwoju INBAP Group Katarzynę Czajkowską -  Mimo wymagań, jakie postawiło przed nami to piękne miasto, w naszej ocenie projekt przyjął się bardzo dobrze wśród jego mieszkańców. Ma to również odzwierciedlenie w liczbie odwiedzanych nas klientów, mimo iż ten rok dla całego rynku był wyjątkowo trudny. Wprowadzenie zakazu handlu w niedziele, w dniu najbardziej dochodowym dla sklepów przyniósł branży nowe wyzwania. Mimo ograniczeń odwiedzalność Galerii Stela rośnie. Miesięcznie odwiedza nas średnio 120 tys. klientów. Mając na uwadze liczebność Cieszyna to bardzo satysfakcjonujący wynik. 

Od uroczystego otwarcia w listopadzie 2018 roku, uzupełniono ofertę obiektu o nowych najemców. Pojawił się popularny sklep dziecięcy Smyk, salon Empik, salonik T-Mobile oraz kino Cinema City, wraz z nim kawiarnia Coffee House. Wolnych pozostało kilka ostatnich lokali, w ich sprawie prowadzimy dalsze rozmowy. Chcielibyśmy wprowadzić tu także klub fitness, który ma doskonale możliwości lokalowe na ostatnim poziomie naszej galerii – zdradza Czajkowska.

Otwarcie kina już jutro (22.11), ale galeria o to miejsce miała zostać uzupełniona jakiś czas temu. W związku z przeciągającym się terminem otwarcia pojawiały się różne głosy m.in. takie, że to kwestia problemów technicznych. Czajkowska dementuje te informacje. Zdajemy sobie sprawę, że od uroczystego otwarcia Galerii kino jest najbardziej wyczekiwanym najemcą. Dziś możemy wyrazić żal, że na jego otwarcie nasi klienci musieli czekać dłużej, niż zapowiadaliśmy. Naszym pierwszym najemcą był operator kinowy OH!Kino, który niestety nie wywiązał się z zobowiązań zawartych w umowie. Mimo naszych starań i niezależnie od nas data otwarcia ciągle przesuwała się w czasie. Podjęliśmy więc trudną decyzję o rozwiązaniu umowy najmu. Nie istniały problemy techniczne niepozwalające na realizacje kina w galerii. W projekt Galeria Stela kino od początku wpisywało się jako jego nieodzowny element – w taki też sposób był projektowany i realizowany. Tę lukę, po podjęciu rozmów szybko wypełnił europejski lider kinowy – Cinema City. Na ostatnim poziomie galerii, na ponad 1.100 m2 zostały zaaranżowane 4 klimatyzowane sale kinowe mieszczące ponad 400 widzów. Pierwsze projekcje ruszą już w ten piątek.

W piątek otwarcie kina, a w sobotę galeria będzie świętować swoje pierwsze urodziny. Jak się dowiedzieliśmy w tym dniu przygotowano wiele atrakcji w formie gali filmowej: ze ścianką zdjęciową i czerwonym dywanem, wielkim tortem i dekoracjami.

 

MSZ

 

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

9
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-11-22 05:13:53
krzysztof.nn: zamiast obleśnego zadupia w typie skansenu PRL-owskiego dramatu, w miejscu obrzydliwego placu z barakiem i ruin dworca PKP, Cieszyn wreszcie ma wypasiony węzeł autobusowo-kolejowy i do tego eleganckie centrum handlowe - było tu swego czasu paru o b s z c z y m u r k ó w obojga płci plujących na galerię i nowy dworzec programowo, ten fragment Cieszyna to dziś certyfikat ich g ł u p o t y
2019-11-22 13:36:44
Halos: Żeby Burmistrz otwierał z pompą prywatne kino...w XXI wieku, w centrum Europy...żenada...
2019-11-22 16:44:46
markuez: W tym miejscu miała być zieleń A nie taki gmach...jeśli ktoś miał na uwadze jeszcze bardziej zapchac cieszyn komunikacyjne to doskonałe mu się to udało..ani to galeria z prawdziwego zdarzenia ani nie to miejsce.. takie centrum handlowe powinno powstać na obrzeżach miasta..wtedy mialo by to rece i nogi..wtedy cieszyn mógłby się pochwalić galeria z prawdziwego zdarzenia A nie kurnikiem...
2019-11-22 16:44:47
markuez: W tym miejscu miała być zieleń A nie taki gmach...jeśli ktoś miał na uwadze jeszcze bardziej zapchac cieszyn komunikacyjne to doskonałe mu się to udało..ani to galeria z prawdziwego zdarzenia ani nie to miejsce.. takie centrum handlowe powinno powstać na obrzeżach miasta..wtedy mialo by to rece i nogi..wtedy cieszyn mógłby się pochwalić galeria z prawdziwego zdarzenia A nie kurnikiem...
2019-11-22 16:46:42
koszor: krzysztofie, jak możesz tak od rana żółć wylewać? Zrób kawę, popatrz na wschód słońca nad Beskidami i może jakieś miłe słówko żonie szepnij.
2019-11-22 17:24:26
krzysztof.nn: plujki wyszły z norek na zawołanie
2019-11-22 18:00:04
pogromca ciemnoty: Koszor, nie każdy żyje schematem innych ludzi. Nie którym nie potrzeba do szczęścia jakieś tam żony. Rozwodników w tym kraju mamy dość.
2019-11-22 19:10:56
krzysztof.nn: a ja tam lubię żonom szeptać do ucha, one też to lubią - no i potrafią się odwdzięczyć lepiej niż singielki
2019-11-22 19:46:08
krzysztof.nn: [nb 90% tych żon to katoliczki, jakaś 1/3 praktykujące nie tylko seks pozamałżeński]
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: