Galeria Stela - kiedy oficjalne otwarcie?

Galeria Stela w Cieszynie powoli wychodzi z ziemi. Obecnie trwają prace przy budowie kolejnej kondygnacji pod parking oraz pod market spożywczy i drogerię. Jak podkreśla inwestor wszystko idzie zgodnie z planem. Galeria Stela zostanie oddana do użytku prawdopodobnie w III kwartale tego roku.

Prace związane z budową Galerii Stela w Cieszynie ruszyły latem zeszłego roku. Jak informuje inwestor obecnie ukończona została budowa pierwszej kondygnacji podziemnej z parkingiem dla aut osobowych. Trwają prace żelbetowe przy budowie kolejnej kondygnacji pod parking oraz pod market spożywczy i drogerię. Zimowa aura nie spowodowała wstrzymania prac. Galeria powoli nabiera kształtów - przyznaje w rozmowie z portalem OX.PL pełnomocnik ds. rozwoju / rzecznik firmy INBAP - Katarzyna Czajkowska, po czym dodaje. W obecnym momencie prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. Jeżeli w dalszym ciągu wszystko pójdzie zgodnie z planem, uroczyste otwarcie Galerii Stela nastąpi w trzecim kwartale tego roku.

Jak już wiadomo na powierzchni ponad 11 tys. mkw. swoje salony otworzą takie marki jak:  H&M, sklep sportowy Martes Sport, sklep obuwniczy CCC, RTV Euro Agd, Pepco, drogeria Hebe wraz z apteką, Diverse, jubiler Briju, Big Star, operator komórkowy Play, Świat Zabawek, odzież dziecięca Mayoral, kiosk Trafica, kawiarnia Młynek oraz market spożywczy.

Galeria sukcesywnie wypełnia się najemcami. Wolne pozostały jedynie mniejsze lokale, na które prowadzone są rozmowy głównie z lokalnymi przedsiębiorcami – przyznaje Katarzyna Czajkowska. Uzupełniania jest również kondygnacja usługowa. Z pewnością mieszkańców Cieszyna i okolic ucieszy fakt, że w Galerii na ponad 1 000 mkw powierzchni pojawi się czterosalowe kino ogólnopolskiego, prężnie rozwijającego się operatora kinowego - Oh Kino – dodaje Czajkowska.

 

MSZ


źródło: ox.pl
dodał: MSZ,MG

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-02-16 08:19:56
to jo: Czyżby nasze kino miało upaść.
2018-02-16 10:23:06
afro-men: Drugie kino w Cieszynie to chyba na dobicie Piasta
Czy zdjęcia były publikowane za zgodą kierownika budowy? Wystarczy rzucić okiem że braki w BHP są rażące.
2018-02-16 18:05:39
bronek91: Polecam zapoznać się z książką Daniela Dziewita \"Przeliczeni\":)
2018-02-17 16:30:53
damien90: W końcu może będzie kino z premierami i normalnymi fotelami bez widocznych głów ludzi przed tobą, choć do \"Piasta\" mam sentyment.
2018-02-17 17:49:09
krzysztof.mm: no to powiedzmy jeszcze sobie szczerze, repertuar Piasta jest b-e-z-n-a-d-z-i-e-j-n-y
2018-02-18 00:44:49
bronek91: krzysztof.mm
Za bardzo czy za mało z Twojej strony wymagająca tematyka czy coś innego?

Tak się zastanawiam, nie przeszkadza Ci, iż zostanie otwarta nowa świątynia- konsumpcjonizmu????
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją