Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

FOTO - Kino Piast w Cieszynie oficjalnie otwarte po remoncie

W czwartek (14.05) wieczorem, po dłuższej przerwie, na kulturalną mapę Cieszyna oficjalnie powróciło Kino Piast. Po uroczystym otwarciu goście oraz sympatycy Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Fafik” mogli obejrzeć film „Left-Handed Girl”. Obiekt przeszedł metamorfozę – jest odnowiony i wyposażony m.in. w nowoczesny system nagłośnienia. Uwagę przyciąga także nowa kasa oraz granatowe akcenty. To miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić. Kino prowadzi Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy”. Fot. MSZ
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2026-05-16 00:39:01
one: Kompletnie błędna zmiana kolorystyki, bardzo agresywna, psująca wnętrze. Kto to wymyślił? Kasa też niepotrzebnie zmieniona, przecież poprzednia była bardzo klimatyczna.
2026-05-16 07:16:07
suski: UE, Schengen i Cieszyn nie dla ruskich buców - иди нахуй i nie wracaj.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: