Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Forum rolnicze za nami

Dziś (1.03) w Zespole Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Międzyświeciu odbyło się 18. Forum Rolnicze Ziemi Cieszyńskiej.

Forum prowadzili: Barbara Lasoń (dyrektor zespołu szkół), Danuta Kożusznik (Prezes Zarządu Rejonowego Związku Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych w Bielsku-Białej) oraz Piotr Brańczyk (Przewodniczący Rady Powiatowej Śląskiej Izby Rolniczej Powiatu Cieszyńskiego).

Krótkie przemówienie wygłosiła Janina Żagan (wicestarosta cieszyński), która mówiła- to, że tu jesteście, to jest wspaniała rzecz, ponieważ możecie się wymienić doświadczeniami i nabyć pewne wiadomości, wymienić spostrzeżenia, czegoś się dowiedzieć. 

Głos zabrał także Andrzej Bubnicki (wiceburmistrz Skoczowa)- bardzo się cieszę, że to już 18. forum, które odbywa się od wielu, wielu lat w Skoczowie. Skoczów zawsze był, jest i będzie gościnny dla forum. Sama lista uczestników, sponsorów, ilość wystaw - wszystko świadczy o dojrzałości organizatorów.

Na forum promowały się m.in. Zespół Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Międzyświeciu, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa,  Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka "Żabi Kraj", czy Lokalna Grupa Działania "Cieszyńska Kraina". Referaty wygłosili Michał Jordan (Łowczy Okręgowy Bielska-Białej) i Barbara Pełczyńska (Naczelnik Wydziału Płatności Bezpośrednich AR i MR - Biura Powiatowe w Międzyświeciu).  

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: