Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Finał Grand Prix Gminy Goleszów w Szachach

W Domu Ludowym w Goleszowie Równi rozegrany został szósty, a zarazem finałowy turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Gminy Goleszów w Szachach. Zwycięzcą został Maciej Mroziak ze Skoczowa, który zatriumfował również w klasyfikacji generalnej zdobywając najwyższą lokatę.

W finałowym turnieju drugie miejsce wywalczył Grzegorz Urbański z Cieszyna (AKS Mikołów), na trzecim uplasował się  Andrzej Misiuga z Ustronia.  W klasyfikacji generalnej Grand Prix na drugiej pozycji uplasował się Janusz Raszka z Gliwic, nieco niżej stanął Grzegorz Urbański.

Puchary, dyplomy i nagrody, dla uczestników szachowego GP wręczyli: wójt Gminy Goleszów Zbigniew Wacławik, przewodniczący Rady Gminy Goleszów Jerzy Szalbot, radny Gminy Goleszów Karol Lipowczan oraz Kazimierz Kubok.

Szachowe zmagania cieszyły się szczególną popularnością, świadczyć o tym może chociażby frekwencja samych uczestników. Prawie 100 osób wzięło udział w w cyklu 6. turniejów szachowych, składających się na tegoroczną edycją Grand Prix Gminy Goleszów w Szachach.

 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: