Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Figiel szuka domu

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla pięknego i zdrowego psa. Jaka jest jego historia? Czy ktoś mu pomoże?

"Nazwaliśmy go Figiel, weterynarz ocenił wiek na niecały rok" - tak piszą wolontariuszki Stowarzyszenia AS. Proszę spojrzeć na zdjęcia - jest uroczy. Jak trafił pod opiekę Stowarzyszenia? Wszystko zaczęło się od zabawy. Psiak został przyprowadzony przez właścicieli na festyn, tam był spuszczony na smyczy, aby biegał z dziećmi... Następnie właściciele poszli, a pies został porzucony, nie miał nawet obroży...

Został zabezpieczony przez świadka wydarzenia i w końcu trafił do domu tymczasowego. Okazało się, że jest przemiły, przytulaśny i przekochany. Pełen radości i energii jak na podrostka przystało, ale równocześnie bardzo grzeczny i posłuszny. Kocha wszystkich dorosłych i młodzież oraz psich towarzyszy. Na pewno odwdzięczy się za przygarnięcie swoją ogromną miłością i przywiązaniem.

Szukamy dla Figla kochających psy opiekunów, którzy zaspokoją jego potrzebę przebywania blisko człowieka. Polecamy do przygarnięcia tego sympatycznego psiaka. Figiel jest niewielkim psem, waży około 11 kilogramów, ma długie nogi. Jest już zaszczepiony, a wkrótce zostanie wykastrowany. Przebywa obecnie w domu tymczasowym w Cieszynie - kontakt pod numerem telefonu - 502-242-904. Czy ktoś jest w stanie mu pomóc?

JP

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-06-19 18:03:52
altacet: Takich pseudowłaścicieli należy karać z całą surowością.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: