Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Fidel szuka domu

Dziś przedstawiamy Państwu Fidela, który ma 10 miesięcy. Pies waży 25 kilogramów i czeka na Dobrego Człowieka, który pozwoli mu zapomnieć o trudnych momentach...

Fidel to pies, który został znaleziony w Ustroniu przy drodze - 25 lipca. Prawdopodobnie został porzucony, a następnie trafił pod opiekę ludzi, którym los zwierząt i tak był bardzo obojętny. Na szczęście później Fidel znalazł się pod opieką Stowarzyszenia AS, które szuka dla niego nowego domu. Piesek był niedawno u weterynarza. Jest zdrowy i ma nadzieję na poprawę swojego losu.


Fidel bardzo kocha człowieka, chociaż początkowo jest bardzo ostrożny w kontaktach, a nawet, lekko wystraszony. Nie zna żadnych komend, uczy się życia w domu. Zachowuje czystość. Mieszka z dwoma suczkami. Do innych psów jest również nastawiony przyjaźnie. Nie przejawia żadnych zachowań agresywnych.


Fidel ma stały kontakt z czteroletnim dzieckiem. Po dwóch tygodniach, jeśli właściciel się nie zgłosi, Fidel może pójść do nowego domu. Zostanie wydany tylko w bardzo dobre ręce. Pies czeka na kogoś, kto poświęci mu uwagę i będzie traktować jak członka rodziny. Kontakt w sprawie adopcji - Stowarzyszenie AS - Wiktoria 795 - 003 - 521 tel/SMS

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-08-03 07:21:43
hycel: Koniec świata, żeby psu dawać imię tego kubańskiego bandziora, może się w niego wcieli i przynajmniej będzie żarł tyle co Castro.
2020-08-03 07:50:56
utopiec: Każde inne lepsze niż hycel:)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: