Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ferie pod Czantorią

Ustroński Miejski Dom Kultury Prażakówka zaprasza na zajęcia w czasie ferii. Również Urząd Miejski w Ustroniu chce urozmaicić najmłodszym wolny czas i zaprasza na zawody narciarskie.

W ustrońskiej Prażakówce w pierwszym tygodniu ferii można uczestniczyć w warsztatach ceramicznych i cyrkowych, jednak zapisy na te zajęcia już za nami, jest jeszcze szansa aby urozmaicić drugi tydzień ferii. Od 6 lutego do 10 lutego w godzinach od 10.00-14.00 Prażakówka zaprasza.

W poniedziałek na warsztaty plastyczne i warsztaty tańca break dance. We wtorek warsztaty rękodzieła oraz warsztaty tańca nowoczesnego. W środę odbędą się zajęcia komputerowe i warsztaty tańca nowoczesnego. W czwartek warsztaty rękodzieła i warsztaty tańca nowoczesnego w piątek zajęcia plastyczne i ponownie warsztaty tańca break dance.

Ponadto Urząd Miejski w Ustroniu zaprasza dzieci na stok. 5 lutego w niedzielę o godz. 11.30 na stoku narciarskim Skolisko na Czantorii odbędą się zawody narciarskie o maskotkę Ustroniaczka. W zawodach uczestniczyć mogą dzieci z roczników 2008 do 2002 czyli mające 4 – 10 lat. Dzieci startują pod opieką rodziców, opiekunów. Długość trasy slalomu 100 – 150 m., ok. 7 bramek. Zgłoszenia w dniu zawodów w godz. 9.30 – 11.00. Nagrody dla najlepszych – maskotki Ustroniaczki i słodkości funduje organizator zawodów. 

 

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: