Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Felix z Ustronia szuka dobrego człowieka

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla pięknego kotka. Felix jest również bardzo sympatyczny i czeka na swojego człowieka. Kto go przygarnie? Jaka jest jego historia?

Felix został znaleziony w Ustroniu przy ulicy Dworcowej. Podchodził do ludzi, głośno płakał i prosił o pomoc... Został zabrany do domu tymczasowego Stowarzyszenia AS. Felix to kocurek sympatyczny, towarzyski i bardzo lubi się przytulać. Nade wszystko ceni sobie obecność człowieka. Jeżeli chcesz mieć mruczącego przyjaciela, adoptuj Felixa.

Felix najbardziej lubi dotyk człowieka i ciepło jego dłoni. Odwdzięczy się na pewno wesołym pyszczkiem i swoją kocią miłością. Ma mnóstwo zalet. Czy podoba się Państwu jego uśmiech? Felix jest bardzo ładny, co mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach. Jest również zdrowy, spokojny i cierpliwy. Czeka na dobrą, ludzką dłoń, która go nakarmi i przytuli. Nie ma zbyt wielu marzeń, ale chciały jeszcze raz zaufać człowiekowi. Ma nadzieję, że los się do niego uśmiechnie i znajdzie nowego właściciela, który zostanie jego przyjacielem.

Kociak jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Świetnie korzysta z kuwety. Ma około 1,5 roku. Obecnie przebywa w Ustroniu. Kontakt w sprawie adopcji - 606 - 911 - 687 ; 515 - 801 - 605. Kto go przygarnie? Komu się podoba?

JP

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-06-20 16:30:57
megan: Nie kupuj- ADOPTUJ !!! Daj dobry dom ...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: