Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Fela szuka przyjaciela

Fela to malutka sunia, ma około 3 lata i waży niecałe 6 kilogramów. Obecnie przebywa w Domu Tymczasowym Stowarzyszenia "AS", w którym pod czujnym okiem opiekunki wraca do zdrowia po przebytej chorobie.

Fela to cudowna, prawie biała psinka, na pewno skrzywdzona przez człowieka, ale tylko ona wie, jak w wielkim stopniu. Mimo wszystko bardzo lgnie do ludzi, cały czas chce siedzieć przytulona do kogoś. Zachowuje czystość, a gdy zostaje sama, nic nie niszczy; jeśli jest wołana, przychodzi i merda ogonkiem. Szukamy dla niej spokojnego domu, najlepiej bez małych dzieci, ponieważ Fela często w towarzystwie dzieci się płoszy. Ma wiele zalet i chce znów zaufać człowiekowi.

Fela jest pieskiem idealnym, nowy domek musi mieć jednak świadomość jednej kwestii. Trzeba być cierpliwym, żeby sunia przestała się bać podniesionej ręki czy zbyt głośnego tonu głosu. Fela lubi starsze dzieci i potrafi się z nimi bawić. Preferowany jest dom z ogrodem, ale nie wykluczamy mieszkania w bloku. Sunia jest zaszczepiona, zaczipowana i będzie wysterylizowana. Ma nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto ją przygarnie.

Jeśli chcesz mieć cudownego i wiernego przyjaciela, to adoptuj Felusię - kontakt w sprawie adopcji - Stowarzyszenie AS - Ania 507 - 530 - 079

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-06-09 19:12:21
hycel: Znam te głupie psiska, biega jak szalona, niszczy meble i tak jak jamnik ugryzie właściciela. Nie polecam.
2019-06-09 20:08:53
utopiec: hycel, ty naprawdę musisz być nieszczęśliwy. Jak każdy ułom.
2019-06-09 20:17:18
Tola: Hycel;Ciebie powinna zagryźć i byłby nareszcie spokój od twoich "twórczych" komentarzy na ox.
2019-06-09 20:31:40
donekT: hycel-Q Do tego prowadzą twoje wypowiedzi - // https://www.youtube.com/watch?v=qeNu6Tter2I //, zatem zastanów się. Pies, kot itd. też istota żywa i żyć chce.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: