Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Feel i Ich Troje zagrają dla Małysza

Czerwcowy weekend 18-19 należeć będzie w Wiśle do Adama Małysza. W mieście skoczka odbędzie się uroczysta impreza na jego cześć. Zagrają Feel, Ich Troje, Markolm Band, Pectus, Wisła, Torka oraz Równica.

Impreza ma charakter podziękowania mieszkańców Wisły dla skoczka, który rozsławił tą beskidzką miejscowość turystyczną, promuje sport i ma duży wkład w rozwój turystyki w regionie. Prócz występów popularnych zespołów oraz konkursów, nie zabraknie wspomnień i prezentacji dokonań skoczka.

Impreza rozpocznie się w sobotę, 18 czerwca o godzinie 12.00 na wiślańskim rynku, gdzie zagrają zespoły Pectus i Markolm Band. Fani gier będą mogli zmierzyć się w otwartym turnieju komputerowych skoków narciarskich DeLuxe Ski Jump. Każdy będzie mógł zostawić życzenia i podziękowania dla Małysza, wpisując się na wielką ścianę. Wszyscy będą mogli przypomnieć sobie dokonania skoczka dzięki wystawie ukazującej ścieżkę kariery i dokonań Adama Małysza.

Najważniejszy punkt programu sobotniej imprezy, Wieczorna Gala Wspomnień, rozpocznie się o 18.00 w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny. Gala odbędzie się z udziałem Małysza oraz czołowych dziennikarzy sportowych. Dla Małsza zagra Feel i Ich Troje. Na tą cześć imprezy obowiązują bilety. Ich koszt to: miejsce siedzące 90 zł, stojące 60 zł. (Od 7 czerwca bilety będą dostępne w Wiślańskim Centrum Kultury, będzie je można kupić także przez stronę internetową www.kupbilet.pl.) Koncertów słuchać będą mogli również goście nie posiadający biletów, ponieważ na rynku umieszczony zostanie telebim.

W drugim dniu imprezy, w niedzielę 19 czerwca świętowanie rozpocznie się o 14.00 w amfiteatrze, gdzie wystąpią zespoły: Wisła, Torka oraz Równica. Wstęp wolny.

Podczas dwudniowej imprezy Organizatorzy przewidzieli również rozwiązanie konkursów literacko-muzycznego, plastycznego i fotograficznego, Akcję Rajdową Automobilklubu Cieszyńskiego oraz grę terenową "Zdobądź Wisłę dla Adama Małysza".

Portal OX.PL sprawuje nad imprezą patronat medialny.

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: