Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ewakuacja Sądu Rejonowego w Cieszynie

Przed godziną 12.00 do cieszyńskiego sądu zadzwonił nieznany mężczyzna. Poinformował, że w okolicy budynku znajduje się ładunek wybuchowy. Trwa przeszukiwanie pomieszczeń. Zamknięta ul. Chrobrego i Garncarska.

Przed południem nieznana osoba poinformowała telefonicznie pracowników sądu, że w jego pomieszczeniach znajduje się ładunek wybuchowy. Dodatkowo ładunek wybuchowy ma znajdować się w jednym z samochodów zaparkowanych przed budynkiem.

Jak informuje st. asp. Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji, zarządzono ewakuację sądu oraz budynku prokuratury. W sumie opuściło go około 150 osób. Zamknięte są ulice Chrobrego i Garncarska. Na miejscu pracują policjanci oraz inne służby. Jest tez straż pożarna i pogotowie. Przeszukiwane są pomieszczenia obu instytucji. Sprawdzane są także pojazdy zaparkowane przed budynkami.

 

JB

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-06-18 13:53:44
audiofil8: jeśli ktoś zrobił sobie żarty to chętnie bym jaja obcięła już naprawdę jak słyszę o takich rzeczach w każdej możliwej miejscowości to mam dość. Jestem przekonana, że to gówniarze, którym się coraz bardziej nudzi w końcu w szkole nic już się nie dzieje i trzeba wymyślić jakąś bajkę, aby się nie nudziło. Ktoś powinien zostać srogo ukarany, również pod uwagę biorę to, że akurat dziś miała się odbyć czyjaś rozprawa i aby się nie odbyła to ktoś specjalnie to zrobił.
2015-06-18 14:20:43
pysiaczek19794: Widocznie była zaplanowana jakaś \"ciekawa\" rozprawa...;)
2015-06-18 16:32:35
Le Soldat: Debil.<br /><br />Paraliż pracy sądu, policja, pogotowie inne służby - to są koszty i nie małe.<br /><br />
2015-06-18 18:41:32
carter90705: Oj, chciałabym wiedzieć kto to taki... brak mózgu chyba ma... !!!!
2015-06-18 23:36:49
Malkontent: Tyle lat i tyle fałszywych alarmów, a nasi dzielni stróże prawa nadal nabierają się na tę marną sztuczkę. Kto normalny oraz w jakim celu podkłada ładunek wybuchowy i chwali się przed zdetonowaniem, że go podłożył? Ładunek wybuchowy to nie gazeta, którą można kupić za 2 złote w każdym kiosku i każdy może wnieść ją do sadu. Skoro ktoś postanowił skonstruować/kupić bombę, oraz ryzykować wnosząc ją do sądu, to nie po to, żeby saperzy za pół godziny ją znaleźli i rozbroili... Wniosek jest prosty i logiczny, każdy taki telefon to fałszywy trop, nawet dziecko to wie, ale nie nasi dzielni stróże prawa.
2015-06-19 11:47:58
Boog: @pysiaczek19794<br />W Bielsku była ta sama akcja wczoraj. Albo gówniarze albo miała być grubsza akcja w sądach
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: